13°C
15°C

Foto autors Ventspils foto arhīvs

25. maijā Ventspilī pulcēsies aptuveni 1 700 bērni no 83 Kurzemes, Vidzemes, Latgales uz Zemgales bērnu deju kolektīviem, lai izdejotu tautas deju festivālu “Latvju bērni danci veda”.

Svētku atklāšana notiks plkst. 16:00 pie koncertzāles “Latvija”, no kuras pēc tam sāksies svētku gājiens uz Olimpiskā centra “Ventspils” Basketbola halli, kur norisināsies festivāla galvenais pasākums jeb lielkoncerts “Iešūpo jūru”. Dienas garumā dejotāji Ventspils iedzīvotājus un viesus iepriecinās Lielajā laukumā pie koncertzāles “Latvija” un Pārventā pie Ventspils 3.pamatskolas.

Ventspils dejotājus pārstāvēs Ventspils Kultūras centra bērnu un jauniešu deju kolektīvs “Liedags” un  Ventspils Jaunrades nama bērnu deju kolektīvs “Vilnītis”.

Tautas deju festivāls katru gadu starp Dziesmusvētkiem notiek kādā no Latvijas pilsētām, piedaloties vairākiem tūkstošiem bērnu. Pasākuma mērķis ir iesaistīt bērnus un jauniešus dziesmu un deju svētku procesā un tradīcijas ilgtspējas saglabāšanā, veicinot un popularizējot Latvijas skolēnu deju kolektīvu radošās aktivitātes.

Pasākuma programma:

plkst. 12.00 -15.00- koncerti brīvdabas estrādē pie koncertzāles “Latvija” un laukumā pie Ventspils 3.pamatskolas;

plkst. 16:00 – svētku atklāšana Lielajā laukumā pie koncertzāles “Latvija”;

plkst. 16:15 – svētku gājiens (maršruts: Lielais laukums -Pāvila iela- Kuldīgas iela- Lielais prospekts- Olimpiskais centrs ”Ventspils” Basketbola halle);

plkst. 17:00 – festivāla ”Latvju bērni danci veda” lielkoncerts ”Iešūpo jūru” Olimpiskā centra ”Ventspils” Basketbola hallē

Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Vairāk informācija par satiksmes ierobežojumiem skatīt: ŠEIT

Pasākuma programma: ŠEIT

Saistītie pasākumi

Seko mums