26°C
14°C

Portāla www.visitventspils.com sīkdatņu politika

1. Vispārīgie noteikumi

1.1. Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Ventspils domes administrācija” (reģ. Nr. 90000051970, adrese: Jūras iela 36, Ventspils, LV-3601, tālrunis: 63601100, e-pasts: [email protected]) Tūrisma informācijas centrs (turpmāk – TIC) apņemas nodrošināt TIC tīmekļa vietnes www.visitventspils.com (turpmāk – vietne) un tās apmeklētāju personiskās informācijas drošību un viņu tiesību aizsardzību, apmeklējot vietni un iepazīstoties ar tās saturu.

1.2. Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāji iegūtu papildu informāciju par vietnē izmantotajām sīkdatnēm un to kā TIC tās izmanto.

2. Informācija par sīkdatnēm

Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas Jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas Jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu Jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos Jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

3. Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats

3.1. Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai mēs varētu iegūt informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu tīmekļa vietni, tādējādi gūstot iespēju TIC izvērtēt, cik noderīga ir vietne un kā to varētu uzlabot. Datiem par vietnes apmeklētājiem var piekļūt tikai tie TIC darbinieki, kuri ir atbildīgi par tādu datu analīzi.

3.2. Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (“nepieciešamās” sīkdatnes), taču par sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem, personalizētiem nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas.

4. Sīkdatņu veidi un to pielietojums

4.1. Mēs izmantojam trīs sīkdatņu kategorijas – “nepieciešamās” sīkdatnes, “personalizētās” sīkdatnes un “analītiskās” sīkdatnes, taču prasām lietotāju piekrišanu tikai par “personalizēto” un “analītisko” sīkdatņu izmantošanu. Piekrītot “personalizēto” un / vai “analītisko” sīkdatņu izmantošanai, Jūs sniedzat piekrišanu visām šajā kategorijā ietilpstošajām sīkdatnēm. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savas izvēles un atteikties no sīkdatnēm.

4.2. “Nepieciešamās” sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas un tās Jums ļauj piekļūt dažādām vietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz Jūsu darbībām, kas ir uzskatāmas par pakalpojuma pieprasīšanu, piemēram, privātuma preferenču iestatīšana, pierakstīšanās vai veidlapu aizpildīšana. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

4.3. “Personalizētās” sīkdatnes

Ar personalizētajām sīkdatnēm mājaslapa atceras lietotāja izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, lai Jūs varētu ērtāk lietot mājaslapu. Šīs sīkdatnes glabājas Jūsu iekārtā pastāvīgi.

4.4. “Analītiskās” sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes ļauj uzskaitīt apmeklējumu skaitu un avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot vietnes darbību. Tās mums palīdz saprast, kuras lapas ir visiecienītākās un kuras tiek izmantotas visretāk, kā arī to, kā apmeklētāji pārvietojas mūsu vietnē. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, Jūsu apmeklējums netiks iekļauts mūsu statistikā, bet vienlaikus neierobežos Jūsu darbības mūsu vietnē.

5. Vietnē lietoto sīkdatņu saraksts

Nepieciešamās sīkdatnes – šīs sīkdatnes nodrošina vietnes korektu darbību, nodrošinot tās pamata funkcijas. Tīmekļa vietne bez šīm sīkdatnēm nevarēs pareizi funkcionēt.
NosaukumsNolūksGlabāšanas termiņš
cc_cookieSīkdatni izmanto, lai noteiktu, vai apmeklētājs ir piekritis sīkdatņu lietojumam1 gads
PHPSESSID Šis sīkfails ir paredzēts PHP lietojumprogrammām. Sīkdatne saglabā un identificē lietotāja unikālo sesijas ID, lai pārvaldītu lietotāja sesijas vietnē. Sīkfails ir sesijas sīkfails, un tas tiks dzēsts, kad tiks aizvērti visi pārlūkprogrammas logi.Sesijas
wp-wpml_current_languageSaglabā pašreizējo valodu. Šis sīkfails ir iespējots vietnēs, kurās tiek izmantota funkcija Valodas filtrēšana AJAX darbībām.Sesijas

Personalizētās sīkdatnesļauj vietnei atcerēties informāciju, kas maina vietnes darbību vai izskatu, piemēram, izvēlēto valodu vai vietu, kurā atrodaties.
NosaukumsNolūksGlabāšanas termiņš
_icl_visitor_lang_jsSaglabā novirzīto valodu. Šis sīkfails ir iespējots visiem vietnes apmeklētājiem, ja izmantojat pārlūkprogrammas valodas novirzīšanas funkciju.1 diena
wpml_browser_redirect_testPārbauda, vai sīkfaili ir iespējoti.Sesijas

Analītiskās sīkdatnes – tīmekļa vietnē tiek izmantots “Google Analytics” programmatūras sīkdatnes. Ar šo sīkdatņu palīdzību tiek iegūta anonīma informācija par apmeklētāja darbībām tīmekļa vietnē (piemēram, apmeklētā lapa, apmeklējuma datums un laiks utt.), kas tiek izmantota statistikai un analīzei, atbilstoši noteiktajiem nolūkiem. Par to, kā darbojas “Google Analytics” pamatprincipi, iespējams uzzināt Google mājas lapā https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800
NosaukumsNolūks
Glabāšanas termiņš
_gaReģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto šo vietni2 gadi
_gidGoogle Analytics iestata šo sīkfailu, lai saglabātu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto vietni, vienlaikus izveidojot analītisko pārskatu par vietnes veiktspēju. Daži no apkopotajiem datiem ietver apmeklētāju skaitu, to avotu un lapas, kuras viņi apmeklē anonīmi.1 diena

6. Informācija par personas doto piekrišanu sīkdatņu izveidei

6.1. Apmeklējot šo vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis “personalizētajām” un “analītiskajām” sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē un Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad informācija tiek nodota trešajām personām.

6.2. Attiecībā uz “nepieciešamajām” sīkdatnēm lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu vietnes satura attēlošanu, lai Jūs varētu saņemt atbilstošu digitālās pārlūkošanas un tiešsaistes lietošanas pieredzi.

7. Sīkdatņu noraidīšana

7.1. Ja vēlaties, lai Jūsu ierīcē netiktu izmantotas “personalizētās” un/vai “analītiskās” sīkdatnes, Jūs varat vietnes logā ar ziņojumu par to, ka vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, noklikšķināt uz opcijas “Nepiekrītu”.

7.2. Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no sīkdatnēm, kā tas ir aprakstīts šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

7.3. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to dzēšanu un pārvaldīšanu var iegūt mājaslapā

www.aboutcookies.org.   

8.  Politikas izmaiņas

8.1. Ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām iepazīties ar vietnes privātuma politiku, kas atrodama vietnes apakšdaļā vai sazināties ar TIC rakstot uz e-pastu: [email protected] vai zvanot uz telefonu +371 29232226.

8.2. TIC ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas www.visitventspils.com.

Seko mums