16°C
17°C

Foto autors Sporta pārvalde

Publikācijas datums 22.12.2022

Sestdien, 31. decembrī, plkst. 12:00 pie Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola halles ieejas tiks dots starts ikgadējām skriešanas sacensībām “Vecgada skrējiens”, kas tiek organizēts ES projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī’” ietvaros!

Sacensībās aicināti piedalīties ikviens, neatkarīgi no vecuma. Katrs varēs brīvi izvēlēties sev piemērotu distanci – no 1 līdz 5 kilometriem bez laika kontroles, kā arī distances ar laika kontroli – sievietēm 3 km un vīriešiem 5 km. Katrs dalībnieks saņems sacensību numuru. Apbalvoti tiks skrējēji, kas veiks distanci ar laika kontroli – sešas ātrākās sievietes 3 km un sešus vīriešus 5 km distancē. Pēc finiša skrējiena dalībnieki varēs baudīt karstu tēju un nelielus gardumus no sacensību organizatoriem.

Priecē tas, ka gadu gaitā skrējiens iemantojis lielu popularitāti un ik gadu pulcē aptuveni 300 skrējējus no visas Latvijas. „Vecgada skrējienam” ir sava vēsture, kuru pirms gandrīz 50 gadiem aizsāka vieglatlētikas trenera Andreja Dogadova grupas audzēkņi.

Dalībnieku pieteikšanās skrējienam basketbola hallē no plkst. 11:00 un pirmie 100 dalībnieki, kuri reģistrēsies skrējienam, saņems piemiņas Rūķu cepuri. Lūgums ierasties laicīgi. Dalība skrējienā bezmaksas. Papildus informācija pa tālr. 63624412 vai zvanīt Ilzei Valertei tālr. 28253325.

Organizatori pateicas sportistiem un ģimenēm par iesaistīšanos sporta aktivitātēs un novēl Priecīgus Ziemassvētkus un sportisku Jauno 2023. gadu!

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums