25°C
12°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 14.04.2023

No 17. līdz 23. aprīlim Latvijā norisinās Bibliotēku nedēļa!

Bibliotēku nedēļas tēma – “Svinam kopā! LBB 100”. Svētku nedēļas laikā no 2023. gada 17. līdz 23. aprīlim bibliotēkas rīko aktivitātes – sarunas, diskusijas, atmiņu vakarus, u.c. aktivitātes –, kas pievērš uzmanību Latvijas bibliotekāru dzīvei un bibliotēku nozares kopainai.

Ventspils bibliotēka aicina iedzīvotājus piedalīties par godu Bibliotēku nedēļai  rīkotajos pasākumos.

Svētku nedēļu ieskandinās Trio „Senda” koncerts Pārventas bibliotēkā 16.aprīlī, plkst.16.00. Koncertā uzstāsies pianists Kārlis Gunārs Tirzītis, čelliste Beatrise Blauberga un vijolniece Ilze Ābola, atskaņojot programmu „Bēthovena un Brāmsa jaunības trio”.

18. aprīlī no plkst.13.00 – 15.00 Pārventas bibliotēkā norisināsies radošā darbnīca senioriem “Grāmatu locīšana” orimoto tehnikā, kur Pārventas bibliotēkas bibliotekāre  Tatjana Žukovska dalīsies pieredzē, kā no grāmatām, kas savu mūžu ir nodzīvojušas, izveidot interjera objektu.  Šajā pašā dienā plkst.16.00 Bērnu bibliotēka ir sagatavojusi radošo darbnīcu mazajiem lasītājiem “Grāmatu meistars”. Savukārt 17.30 Gāliņciema iedzīvotāji un citi interesenti gaidīti uz Gāliņciema bibliotēkas pasākumu “Gāliņš lasa”.

19. aprīlī plkst.16.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiks ikgadējais aktīvāko lasītāju sveikšanas un grāmatas “Liecinieka spoguļportrets” prezentācijas pasākums. Koncertā muzicēs grupas “Līvi” pamatlicējs Juris Pavītols, ģitāra – Matīss Pavītols.

21.aprīlī Ventspils Galvenajā bibliotēkā viesosies Latvijas sabiedrisko mediju tiesībsardze Anda Rožukalne, iedzīvotājiem būs iespēja piedalīties diskusijā par sabiedriskajiem medijiem un ētiku profesionālo mediju darbībā.

No 4. līdz 28. aprīlim Ventspils Galvenajā bibliotēkā ir skatāma mākslinieka un kolekcionāra Andreja Māra Eizāna miniatūrgrafikas darbu kolekcijas izstāde “EX LIBRIS”.

 Aicinām ar pasākumu programmu iepazīties www/biblioteka.ventspils.lv vai bibliotēkas sociālo tīklu vietnē.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums