12°C
12°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 23.11.2022

Sestdien, 3. decembrī, plkst.14:00 Ventspils Kultūras centrs aicina uz koru sadziedāšanās koncertu “Ļaujies gaismai, ļaujies mīlestībai” koncertcikla “Nāc, māsiņa” ietvaros.

Aktīvi gatavojoties 2023. gada Vispārējiem latviešu Dziesmu un Deju svētkiem, Ventspils Kultūras centra sieviešu koris “Ziemeļzvaigzne” kopīgi vienosies dziesmās ar vairākiem Latvijas koriem. Koncertā piedalīsies Rīgas koncertorganizācijas “AVE SOL” sieviešu koris “AMADEUS” (diriģente Inga Dziļuma), Saldus sieviešu koris “Draudzība” (diriģents Roberts Kleinbergs), Skrundas kultūras nama jauktais koris “Skrunda” (diriģente Sarmīte Pavilaite), kā arī Talsu tautas nama senioru jauktais koris “Atbalss” (diriģente Astrīda Priekule).

Koncertā katrs koris izdziedās dziesmas no sava repertuāra, skanēs arī tādu Latvijā iemīļotu komponistu kā Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhileviča, Zigmara Liepiņa dziesmas, kā arī latviešu tautasdziesmu apdares. Savukārt koncerta noslēgumā apvienoto koru izpildījumā izskanēs arī skaņdarbi no 2023. gada Dziesmu un Deju svētku repertuāra.

Biļetes cena 3 EUR. Iepriekšpārdošanā biļetes var iegādāties Ventspils Kultūras centra kasē.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums