13°C
18°C

Foto autors Ventspils kultūras centrs

Publikācijas datums 11.07.2024

Augusta pirmajā nedēļas nogalē Ventspils ielas, laukumi, parki un skvēri ir smaidošu ļaužu pilni. Klāt Pilsētas svētki! Trīs dienās vairāk nekā 50 aktivitāšu. Sestdiena, 3. augusts noslēgsies ar krāšņu uguņošanu Ostas ielas promenādē. Vakara koncertā muzicēs iemīļotais mūziķis Intars Busulis un grupa “Abonementa orķestris”, bet īpaši saulainu dziesmu programmu būs sarūpējuši tālie viesi – grupa “The Mariachis”.

Grupā “The Mariachis” muzicē četri dalībnieki, kuru izcelsme ir tādas Dienvidamerikas valstis kā Meksika, Bolīvija un Čīle. Uzstājušies lielākajos mūzikas festivālos, tostarp, “Glastonbury”, “Wireless”, “Henley” un “Rewind”. Mūziķiem bijis tas gods iesildīt pasaules zvaigzni Rodu Stjuartu viņa stadionu koncerttūrē Apvienotajā Karalistē. Savā repertuārā tā sauktajā mariači stilā grupa izpilda zināmākos žanra hitus “La Cuccaracha”, “Bamboleo”, “La Bamba”, kā arī pilnīgai ballītes atmosfērai sarūpē pasaulē populāru dziesmu mariači kaverversijas. Kas zina, iespējams speciāli Ventspils svētkiem tiks nospēlēts arī kāds skaņdarbs kopā ar Latvijas mūziķiem.

Mūziķis Intars Busulis pēc piecu gadu pārtraukuma izdevis jaunu albumu “Spēlē savā burvju flautā”, kura dziesmas un citus hitus dzirdēsim svētku koncertā. Kopā ar mūsu pilsētā iemīļoto mūziķi uz skatuves redzēsim arī viņa ilggadējos skatuves partnerus – grupu “Abonementa orķestris”.

Vakara vadītāji mazlietiņ romantiski, vokāli nelīdzsvaroti, dzejas apreibināti, Jūsu sirdssiltuma pieradināti – dueta “GRABULIS” aktieri Gints Grāvelis un Andris Bulis.

Pilna svētku programma sekos!

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums