13°C
15°C

Foto autors Ventspils Kultūras centrs

Publikācijas datums 29.11.2022

Ieskandinot garo nakšu mēnesi, svētdien, 4. decembrī, plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” būs iespēja satikt talantīgo balsu atdarinātāju un pasaku stāstnieku Raiti Zapacki.

Pasākuma laikā varēs piedzīvot leļļu uznācienu, klausīties pasaku dziesmas un neparastus stāstus par pasakām, kā arī ļauties tradicionālo Ziemassvētku melodijām. Būs dažādas sildīšanās aktivitātes, kā arī atjautības uzdevumi un kopīga pasaku lasīšana.

Raitis Zapackis 25 gadus ir darbojies TV vidē gan kā raidījumu režisors, video montāžas režisors, skaņu režisors un arī kā aizkadra balss. Vairāk nekā 20 gadu ir ētera balss Latvijas Radio 3 “Klasika”, darbojas arī kā mūziķis, pasākumu un koncertu vadītājs. Jau daudzus gadus tiek ierunāti mācību materiāli Latviešu valodas aģentūrai. Raitim Zapackim Covid izraisīto ierobežojumu laikā izdevās piepildīt savu sapni – radīt brīnišķīgas nekomerciālas videopasaku sērijas, kuras tika izplatītas sociālajos tīklos. Tās ātri ieguva bērnu atsaucību visā pasaulē.

“Pateicoties šim projektam esmu apzinājies, cik liels spēks ir pasakām. Sapņojiet un ļaujiet pasakām ienākt jūsu dzīvē, jo pasakām neviens nav par vecu!”, tā saka pats pasaku stāstnieks.

Pasākumu organizē Ventspils Kultūras centrs, atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Bezmaksas pasākums.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums