4°C

Publikācijas datums 03.04.2023

Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā aprīlī strādā šādi rakstnieki, dzejnieki un tulkotāji: Aksels Hiršs (Latvija), Ilze Jansone (Latvija), Kriss Demīnors (Kris Demeanor (Kanāda)), Debora Vilisa (Deborah Willis (Kanāda)), Zane Eniņa (Latvija), Rākele Helmsdāla (Rakel Helmsdal (Farēru salas)), Diāna Svennesa-Smita (Diana Svennes-Smith (Kanāda)), Ronda Kolisa (Rhonda Colis (Kanāda)).

Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju māja turpina ar Ziemeļvalstu Ministru Padomes atbalstu ielūgt Ziemeļvalstu autorus – no Farēru salām ieradusies Rākele Helmsdāla, kas jau sarakstījusi 25 grāmatas un šobrīd raksta divus jaunus romānus bērniem.

Pirmo reizi mājā viesojas Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājas un Ventspils valstspilsētas pašvaldības izcilības stipendijas laureāts, autors – Aksels Hiršs.  No Latvijas autoriem vēl viesojas rakstniece Ilze Jansone un ceļojumu romānu rakstniece Zane Eniņa.

Mājā atgriežas divi autori no Kanādas – rakstniece Debora Vilisa un rakstnieks, dzejnieks un mūziķis Kriss Demīnors. Viņiem līdzi atbraukušas vēl divas autores no Kanādas, rakstniece Diāna Svennesa-Smita un dzejniece Ronda Kolisa

Projektu finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Nordisk Kulturkontakt.

Vairāk informācijas par rezidentiem un pasākumiem www.ventspilshouse.lv un Facebook.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums