3°C

Publikācijas datums 03.03.2023

Biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” sadarbībā ar Eiropas Komisijas informācijas centru “Europe Direct” Ventspilī un Elektrum Energoefektivitātes centru šī gada 9.martā no pulksten 14.00 Ventspils bibliotēkā organizē semināru “Pēcpusdienas kafija ar energoefektivitāti”.

Lai reģistrētos semināram nepieciešams aizpildīt pieteikumu ŠEIT.

“Enerģijas gudra un racionāla izmantošana mājsaimniecībās kļūst arvien aktuālāka, jo strauji pieaug enerģijas izmaksas. Energoefektivitāte ir efektīvas enerģijas izmantošanas prakse, kas samazina enerģijas patēriņu, saglabājot tās izmantošanas līmeni. Tas ir arī viens no visizdevīgākajiem veidiem, kā samazināt mājsaimniecības izdevumus un aizsargāt vidi. Seminārā stāstīsim par to kādas darbības var veikt mājsaimniecības, lai racionāli izmantotu elektroenerģiju, ūdens resursus un sasniegtu energoefektivitātes mērķus,” stāsta Zaļo un viedo tehnoloģiju klastera valdes locekle Ieva Meikšāne.

Seminārs norisināsies 9. martā no pulksten 14.00 Ventspils bibliotēkā (Akmeņu ielā 4). Seminārā piedalīsies Ventspils valstspilsētas pašvaldības Ekonomikas un iepirkumu nodaļas vadītājs Austris Galindoms, iepazīstinot ar valsts atbalsta programmām mājsaimniecībām siltumenerģijas izmaksu segšanai; Elektrum Energoefektivitātes centra projektu vadītājs Toms Lācis, stāstot par Elektroenerģijas ABC ikdienai; „Sylvania Baltics” pārstāvis Arturs Zavjalovs, atklājot LED apgaismojuma tendences 2023.gadā; PSIA “Ūdeka” sabiedrisko attiecību speciāliste Egita Vītola informējot par dzeramā ūdens kvalitāti Ventspilī un “Hansgrohe” pārstāvniecības Latvijā vadītājs Mārtiņš Ķurbe vēstot par ūdens resursu taupīšanu un ilgtspējīgu izmantošanu.

Lai reģistrētos semināram aizpildiet pieteikuma veidlapu: ŠEIT.

Semināru organizē biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” sadarbībā ar Elektrum Energoefektivitātes centru, Eiropas Komisijas informācijas centru “Europe Direct” Ventspilī, Ventspils valstspilsētas pašvaldību un Ventspils bibliotēku.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums