14°C
9°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 25.04.2023

Par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanai šonedēļ pilsētvidē tiks izvietoti tematiski svētku rotājumi un dekorācijas, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

Lai pilsētas iedzīvotāji un viesi svinīgā noskaņā sagaidītu 4. maija svētkus, šonedēļ košās Lieldienu svētku dekorācijas tiks nomainītas uz Latvijas valsts svētku dekorācijām, par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svētkiem.

Rotājumi tiks izvietoti Lielajā laukumā, kur tiks uzstādīta dekoru kompozīcija ar uzrakstu “BRĪVĪBA” ar Latvijas karogiem, Rātslaukumā un Tirgus ielā svētku noskaņu radīs dekoru kompozīcija “LATVIJA” ar Latvijas karogiem, kā arī apgaismojuma stabus rotās sarkanbaltsarkani karogi. Laikrakstu alejā pie strūklakas “Lietussargs” tiks uzstādīti 10 Latvijas valsts karogi, savukārt Pārventas centrā svētku noskaņu radīs dekoru grupa “Puzuri”, un arī šeit apgaismes stabi tiks rotāti ar valsts karogiem. Arī Kuldīgas ielā, posmā no Kārļa ielas līdz Lauku ielai, kā arī Lielajā prospektā, posmā no Brīvības ielas līdz Kuldīgas ielai apgaismes stabus rotās tematiski Latvijas valsts karogi.

Aicinām ikvienu ar pacilātu noskaņu un lepnumu 4. maijā svinēt Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienu, apmeklējot plašo pasākuma klāstu Ventspilī. Pasākumu kalendārs pieejams šeit: https://www.visitventspils.com/pasakumi/ .

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums