4°C

Foto autors Ventspils Digitālais centrs

Publikācijas datums 08.03.2023

Lai sasniegtu profesionālos mērķus un radītu veiksmīgu karjeru, liela nozīme ir izkoptam profesionālajam tēlam. Tādēļ Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu pieteikties profesionālā tēla pilnveides kursiem un gūt vērtīgus padomus CV izveidē, sociālās platformas “LinkedIn” lietošanā un sava lietišķā vizuālā tēla uzturēšanai.

Profesionālā tēla pilnveides kursu cikls sastāv no 4 moduļiem, kuros klātienē un tiešsaistē būs iespēja gūt padomus profesionālā tēla pilnveidei. Profesionālā tēla pilnveides kursi aptvers dažādas tēmas, sākot no CV izveidošanas un pārvaldīšanas līdz sociālo tīklu platformas “LinkedIn” izmantošanai, kā arī vizuālā tēla veidošanai. Ikvienam interesentam ir iespēja apmeklēt visus kursus, kā arī pieteikties tikai uz kādu sev interesējošo tēmu atsevišķi.

 • 23. martā plkst. 13:00-16:10.
  • Kurss “Kā veidot pārliecinošu un uzticamu profesionālo tēlu” klātienē.

Maksa par kursu: 35 EUR.

 • 30. martā plkst. 13:20-18:25.
  • Kurss “Kā pareizi izveidot vizuālo tēlu ar grima palīdzību” klātienē.

Maksa par kursu: 31 EUR.

 • 6 aprīlī plkst. 18:00-19:30.
  • Kurss “LinkedIn – sociālais tīkls profesionāļiem, darba devējiem un darba ņēmējiem”  tiešsaistē.

Maksa par kursu: 9 EUR.

 • 13. aprīlī plkst. 18:00-19:30.
  • Kurss “Kā pareizi izveidot CV?” tiešsaistē.

Maksa par kursu: 9 EUR.

Lai piedalītos profesionālā tēla pilnveides kursos, nepieciešams pieteikties iepriekš, aizpildot anketu ŠEIT. Klātienes kursi norisināsies Digitālās transformācijas centrā, Akmeņu ielā 5, savukārt tiešsaistes kursi norisināsies ZOOM platformā.

Aktuālā informācija par apmācībām pieejama mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv, Digitālā centra sociālajos tīklos Facebook un Instagram (@vdcentrs), kā arī Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607.

Informējam, ka Ventspils Digitālā centra rīkoto pasākumu un apmācību laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra portālā www.digitalaiscentrs.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram un TikTok.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums