13°C
15°C

Foto autors Ventspils Digitālais centrs

Publikācijas datums 11.01.2023

Paplašinātā realitāte, bieži saukta arī par papildināto realitāti, ir vide, kur reālās pasaules attēlojums tiek papildināts ar virtuāliem objektiem, piemēram, tekstu, video, grafikas elementiem un tamlīdzīgi. Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu uz bezmaksas informatīvo pasākumu uzzināt par paplašinātās realitātes iespējām.

Pasākums norisināsies 26. janvārī plkst. 17:10 – 17:50. Tehnoloģiju pēcpusdienā ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt, kas ir paplašinātā realitāte, kur to pielieto, jaunākās tendences, kā arī gūt ieskatu paplašinātās realitātes projekta izveidē tiešsaistes izstrādes vidē Metaverse Studio. Tehnoloģiju pēcpusdienu vadīs Ventspils Digitālā centra pasniedzēja Māra Kalneja.

Iepazīstoties informatīvajā pēcpusdienā ar paplašināto realitāti nav nepieciešamas programmēšanas zināšanas un pieredze IT nozarē. Lai piedalītos Tehnoloģiju pēcpusdienā, nepieciešams pieteikties iepriekš šeit: www.adre.se/parpaplasinatorealitati.  

Aktuālā informācija par tehnoloģiju pēcpusdienu piedāvājumu būs pieejama mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv, Digitālā centra sociālajos tīklos Facebook un Instagram (@vdcentrs), kā arī Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums