3°C

Foto autors Izglītības pārvalde

Publikācijas datums 22.02.2023

Ventspils Augstskolas Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studenti sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldi aicina aktīvos, zinātkāros un uzņēmīgos vidusskolēnus  pieteikties pasākumam “Ventspils Jauno uzņēmēju skola” !

Skolēniem būs lieliska iespēja pilnveidot savas uzņēmējdarbības spējas aizraujošās aktivitātes, kā arī uzzināt vairāk par uzņēmējdarbības pamatiem gan no studentiem, gan no Ventspils uzņēmumu pārstāvjiem. Jaunieši darbosies komandās, lai neparastos veidos risinātu problēmsituācijas un jaunā gaismā iepazītu savas prasmes un radošumu.

Jauno uzņēmēju skolā piedalīsies arī pieredzējuši vieslektori un dažādu uzņēmumu pārstāvji, kuri jauniešiem sniegs vērtīgus ieteikumus un padomus par to, kā attīstīt sevi, savu uzņēmējdarbības ideju un kā atrast sev piemērotāko studiju virzienu.

Pasākums notiks 2023. gada 16. un 17. martā un dalība skolēniem būs bezmaksas. Pieteikšanās “Ventspils Jauno uzņēmēju skolai” ir atvērta no 20. februāra līdz 1. martam, un pieteikties var aizpildot anketu saitē: ej.uz/uzņēmēju-skola-2023. Atlases kārtā tiks izvērtēti pieteikumi, un izvēlētie dalībnieki 7.martā saņems apstiprinājuma ziņu par dalību pasākumā.

Jautājumu gadījumā sazināties ar [email protected].

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums