8°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 06.01.2023

Sākot ar nākamo nedēļu Ventspilī tiks uzsākta pakāpeniska Ziemassvētku egļu un rotājumu demontāža, informē pašvaldības iestāde “Ventspils Komunālā pārvalde”.

No pirmdienas, 9.janvāra, pilsētā tiks uzsākta pakāpeniska Ziemassvētku egļu, Austrumu zodiaka zīmju un mūzikas instrumentu dekoru grupu demontāža Lielajā laukumā. Savukārt ar 16.janvāri tiks demontētas kokos izvietotās 3200 Ziemassvētku lampiņu virtenes, kuras stiepjas teju 38,5 km garumā, kā arī dekorācijas apgaismes stabos. Aizvadītā gada novembrī pirmo reizi svētkiem tika saposta arī Annas iela, virs ielas izkarot Ventspils Mākslas skolas audzēkņu apgleznotās “Sniega bumbas”, kā arī izgaismotās egļu skuju virtenes.

Visi svētku rotājumi pēc demontāžas un tehniskās apkopes darbu veikšanas tiks uzglabāti sausā noliktavā, lai gada nogalē tie atkal izgaismotu pilsētu un priecētu mūs svētku gaidīšanas laikā. Lai pašvaldības mežos iegūtās eglītes izmantotu lietderīgi, tās netiks iznīcinātas. Šo egļu zari pēc nepieciešamības tiks izmantoti pilsētas apstādījumu apsegšanai.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums