25°C
12°C

Foto autors Monta Blāze

Publikācijas datums 09.12.2022

31. decembra vakarā no plkst. 23.30 ventspilnieki un pilsētas viesi aicināti kopā sagaidīt Jauno 2023. gadu Lielajā laukumā. Muzikāli enerģisku programmu līdz krāšņajai uguņošanai sarūpējusi leģendārā latviešu deju mūzikas grupa “100 Debija”, kas, izpildot savus lielākos hitus, rosinās ikvienu klātesošo laisties dejā, bet vēl kādu, atsaukt atmiņā sparīgos deviņdesmitos. Uguņošana notiks tradicionāli pēc Ventspils laika – plkst. 00:33:44.

Latvijas deju mūzikas pirmsākumi nav iedomājami bez tā laika flagmaņiem – grupu “100Debija”. Grupa 2020. gadā nedaudz mainītā sastāvā atgriezusies Latvijas mūzikā pēc 20 gadu pauzes. Neiztrūkstoši arī šodienas koncertos skanīgās Agra Semēvica un bijušā dalībnieka Modra Skaistkalna dziesmas pavada puišu deju grupa ar īpaši izstrādātām horeogrāfijām. Programmā dzirdēsim tādas dziesmas kā “Man dimantu nav”, “Sen jau viss”, “Netici tam” un citas. Ventspils koncertam tiek gatavoti arī īpaši svētku pārsteigumi.

Īsi pirms pusvieniem naktī visus klātesošos ar svētku uzrunu sveiks pilsētas mērs Jānis Vītoliņš. Savukārt Jaunais gads Ventspilī tā pa īstam iestāsies plkst. 00.33 ar krāšņu uguņošanas priekšnesumu, kura izstrādē pirotehnikas mākslinieks Kalvis Kalniņš būs iekļāvis arī vairākus inovatīvus pirotehnikas risinājumus.

Lai visiem prieka pilni svētki un laimīgs Jaunais gads!

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums