4°C

Foto autors Sporta pārvalde

Publikācijas datums 16.01.2023

Sestdien, 14. janvārī, Olimpiskā centra „Ventspils” vieglatlētikas manēžā notika Latvijas čempionāta 2023.gada sezonas pirmais posms virves vilkšanā telpās,kurā piedalījās dalībnieki no piecām komandām- Novadnieki (Saldus novads), Jelgavas novads, Līvbērze un divas komandas no Ventspils.

Sacensības notika pēc starptautiskajiem virves vilkšanas noteikumiem svaru klasēs: 420 kg MIX (4 vīrieši un 1 sieviete) un 350 kg (vīrieši).

Svaru klasē 350 kg (vīrieši) Ventspils virves vilkšanas klubs “Velkonis” izcīnīja otro vietu. 420 kg MIX grupā “Velkonis” pirmā komanda izcīnīja otro vietu un “Velkonis” otrā komanda izcīnīja trešo vietu.

Šogad Latvijas čempionāts virves vilkšanā telpās notiks divos posms un nākamais posms norisināsies 18.februārī Ventspilī.

Sporta kluba “Velkonis” komandās startēja: Raimonds Kazakēvičš, Kaspars Ješkins, Māris Bože, Aino Gošs, Raimonds Oliņš,  Aigars Ostelis, Kristaps Anškens, Toms Enģelis, Kristīne Sileniece, Santa Feldmane un Lelde Ješkina. Komandas treneris Ainars Zablovskis.

Latvijas čempionātu virves vilkšanā telpās organizēja Latvijas virves vilkšanas federācija un finansiāli atbalstīja Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Apsveicam ventspilniekus ar gūtajiem panākumiem un novēlam veiksmi turpmākajās sacensībās!