12°C
15°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 07.06.2024

Svētdien, 16. jūnijā, no plkst. 11.00 līdz 13.00 Ventspils Bērnu pilsētiņā darbosies Pekausīša slimnīca un tradicionālajā mazuļu salidojumā tiksies Ventspilī dzimušie bērniņi, viņu vecāki un dzemdību speciālisti. Svētku koncertprogramma plkst. 15.00 turpināsies arī Pārventas bērnu parkā “Fantāzija”!

Pasākums, kā ierasts, solās būt emocijām bagāts! Bērnu līdzpaņemtās mīļmantiņas apčubinās speciālisti Pekausīša slimnīcā, par svētku fotostūrīti parūpēsies sirsnīgo emociju ķērāja – fotogrāfe Margarita Zvejniece, tiks godināti dzemdību speciālisti un ar saadīto zeķīšu sveicienu tiks sagaidīti Dzemdību nodaļas draugi – pensionāru biedrība “Ventspils liedags”.

Pasākumu ar muzikālu priekšnesumu bagātinās ventspilniece Katrīna Bindere, kā arī Talsu un Kandavas vokālās studijas “TONIS” jauno dziedātāju koncerts “Bērnības soma” ar Kristīnes Brokas un Lailas Ilzes Purmalietes bērnu oriģināldziesmām no jaunā mūzikas albuma “Bērnības soma 2”.

Mazuļu salidojums “Esmu dzimis Ventspilī” šogad notiks jau 11. reizi. Pirmais salidojums speciālistus, mazulīšus un viņu vecākus kopā pulcēja 2009. gadā. Savukārt tradīcija bērniņus ar mīļmantiņām aicināt uz Pekausīša slimnīcu aizsākta pirms diviem gadiem.

Mazuļu salidojums

Mazuļu salidojums “Esmu dzimis Ventspilī” kļuvis par brīnišķīgu tradīciju, kad kopā pulcējas Ventspilī dzimušie bērniņi, viņu vecāki un speciālisti, kas ik dienu palīdz nākt pasaulē bērniņiem un labi justies māmiņām.

Līdz 9. jūnijam slimnīcas mājas lapā iespējams iesūtīt Ventspilī dzimušo mazulīšu foto, ko salidojuma laikā būs iespējams vērot arī ekrānā uz skatuves. No iesūtītajiem foto pasākuma laikā tiks izlozēti pieci, kas saņems pārsteiguma balvas – attīstošās rotaļlietas.

Fotostūrītis

Bērnu pilsētiņā darbosies “Esmu dzimis Ventspilī” fotostūrītis, kur skaistos mirkļus iemūžinās profesionāla fotogrāfe, sirsnīgo emociju ķērāja – Margarita Zvejniece. Fotogrāfijas būs pieejamas pēc pasākuma.

Pekausīša slimnīca

Bērnu pilsētiņā uz pasākuma laiku tiks radīta improvizēta slimnīca, kur darbosies Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas speciālisti, pie kuriem uz apskati bērniņi varēs atvest savu rotaļlietu. Pēc speciālistu apmeklējuma drosmīgie mīļmantiņu pavadoņi ar īpašu recepti varēs doties uz aptieciņu.

Ideju Ventspilī ierosināja ieviest Bērnu nodaļas vadītāja, pediatre Ieva Ozola. Pekausīša slimnīcas mērķis ir mazināt bailes no dakteriem un aicināt uz sadarbību reizēs, kad tas nepieciešams.

Tikšanās ar slimnīcas draugiem – pensionāru biedrību “Ventspils liedags”

Ik gadu uz mazuļu salidojumu tiek aicināti arī Ventspils dzemdību nodaļas draugi –  pensionāru biedrības “Ventspils liedags” adītāju-tamborētāju pulciņa „Kamolītis” dāmas, kas sarūpējušas no sirds darinātas zeķītes un zābaciņus pašiem mazākajiem – ikvienam pie mums dzimušajam bērniņam!

Pasākumu organizē SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” un Ventspils Kultūras centrs.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija saskaņā ar organizatoru privātuma politiku.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums