14°C
15°C

Foto autors Ventspils Sociālais dienests

Publikācijas datums 27.05.2024

Vēl tikai līdz 31. maijam aicinām piedalīties fotokonkursā “Mazais ventspilnieks” par tēmu “Mazulis sagaida pavasari Ventspilī”, iesūtot fotogrāfiju, kurā atainota pavasara sagaidīšana Ventspilī, sūtot uz e-pastu: [email protected]. Iesūtītajā fotogrāfijā, kurā ir bērns vecumā līdz 3 gadu vecumam (ieskaitot), autoram jānorāda: vārds, uzvārds, kontaktinformācija (tālrunis, e‑pasts). Katrs dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā 1 fotogrāfiju atbilstoši noteiktajai tēmai.

Savukārt, lai noteiktu konkursa uzvarētājus, fotogrāfijas vērtēs šim mērķim īpaši izveidota programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” žūrijas komisija. Priekšroka tiks dota tām fotogrāfijām, kurās būs iekļauti dažādi Ventspils pilsētas atpazīstamības objekti, parādot Ventspils pilsētas atpūtas un tūrisma iespējas, kā arī tiks ņemta vērā atbilstība noteiktajai tēmai, fotogrāfiju oriģinalitāte un kvalitāte. Trīs labāko fotogrāfiju autori iegūs naudas balvas  100 eiro, 70 eiro un 50 eiro apmērā, kā arī dāvanu karti Ūdens piedzīvojumu parka apmeklējumam visai ģimenei.

Fotogrāfiju autori, iesniedzot fotogrāfijas fotokonkursam, atļauj konkursa rīkotājiem fotogrāfijas izmantot nekomerciāliem mērķiem, kā arī publicēšanai Ventspils pilsētas sociālo tīklu kontos un Ventspils valstspilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv.

Informāciju par aktualitātēm un jaunumiem atradīsiet pašvaldības portālā  https://www.ventspils.lv  sadaļā “Mazulim draudzīga pilsēta”, mājas lapā https://labklajiba.ventspils.lv/, kā arī “Ventspils – mazulim  draudzīga pilsēta” Facebook lapā.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums