4°C
11°C

Publikācijas datums 03.05.2023

“Latvijas Ainavu arhitektūras balva” ir ainavu arhitektūras nozares meistarības sasniegumu skate, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības un citu nozaru speciālistu izpratni par ārtelpu kā nozīmīgu estētikas un sociālas vides saskarsmes vietu, nacionālas un vietējas nozīmes kultūrvides stiprinātāju un ilgtspējīgas attīstības sastāvdaļu.

Līdz 1. jūnija plkst. 23.59 ikviens ir aicināts portālā lsm.lv nobalsot par sev tīkamu objektu, kas saņems sabiedrības simpātijas balvu. Balsot iespējams reizi dienā un to var izdarīt ŠEIT.

“Latvijas Ainavu arhitektūras balvai” izvirzīti trīs Ventspils objekti.

  • Zinātnes centrs “Vizium”

Projekta izstrādātāji: Pilnsabiedrība “PS AMBRASAS PB”; sadarbības partneri – SIA “Arhitekta J. Pogas birojs”; SIA “Ainavu projektēšanas darbnīca ALPS”; SIA “Ainavu studija”.

Plašāka informācija – ŠEIT.

  • Ostas ielas posma izbūve no K.Valdemāra ielas līdz Ostas kapteiņa dienestam un K. Valdemāra ielas 12/14 teritorijas labiekārtojums

Projekta izstrādātāji: SIA “SBI-Ventspils” – Imants Baņķis, SIA “Arhitekta J. Pogas birojs” – Juris Poga; stādījumi – ainavu arhitektes Ilze Rukšāne un Sandra.

Plašāka informācija – ŠEIT.

Ventspils hronikas arhīvs
  • Strūklaka “Lietussargs” Ganību – Jūras – Kuldīgas ielu krustojumā un Laikrakstu alejas pārbūve

Projekta izstrādātāji: Tēlnieks – Gļebs Panteļejevs, arhitektūra – SIA “A. Veidemaņa projektēšanas birojs” būvprojekta vadītājs un izstrādātājs – arhitekts Andris Veidemanis, projektētāji – ceļu inženieris Imants Baņķis, ainavu arhitekte Aivita Milta.

Plašāka informācija – ŠEIT.

Latvijas Ainavu arhitektūras balvu rīko Latvijas Ainavu arhitektu asociācija.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums