3°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 26.04.2023

27. aprīlī notiks „Ventspils AZIMUTS 2023” orientēšanās otrā posma sacensībās. Orientēšanās starts atvērts no plkst. 16:00 līdz 18:00 (šajā laika intervālā dalībnieks pats var izvēlēties, cikos startēt).

Starta vieta: 2,3km  aiz Būšnieka ezera laivu bāzes virzienā uz Liepeni (skatīt: ŠEIT ). Plānotas dažāda garuma un sarežģītības individuāli veicamas distances – bērnu distance – 1,7 km, iesācēju distance – 2,4 km, vidējā distance – 4,3 km un garā distance – 5,7 km.

Dalībniekam nepieciešams skriešanai pa mežu piemērots apģērbs un apavi. Papildus informācija par norisi www.okzk.lv vai zvanot pa tālruni 29173257.

Orientēšanās seriāla sacensībās var startēt ikviens interesents, neatkarīgi no vecuma, fiziskās sagatavotības un iepriekšējās pieredzes. Organizatori nodrošina kompasus tiem, kuriem to nav, kā arī seriālos uz vietas iespējamas apmācības iesācējiem. Visiem dalībniekiem būs pieejama instruktāža pirms starta.

Nākamās „Ventspils AZIMUTS 2023” orientēšanās sacensības notiks 3. maijā Cirpstenē.

Pasākums organizēts Eiropas Savienības projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums