3°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 03.04.2023

Svētdien, 9. aprīlī, ikviens tiek aicināts uz Lieldienu putnu būrīšu izgatavošanas talku Bērnu pilsētiņā plkst. 11.00 un bērnu parkā “Fantāzija” plkst. 15.00, kas tiks aizvadīta ar jautru programmu ģimenēm, ar rotaļu izrādi “Kā Zaķis uz Rīgu brauca”, kurā darbosies ceļojošā cirka “Beztemata” aktieri.

Putnu būrīšu izgatavošanas talka ir mazāko ventspilnieku visiemīļotākā pavasara talka, kas notiks jau 15 gadu pēc kārtas. Tajā savu roku pieliek gan mazi, gan lieli, lai kopīgi veidotu jaunas mājvietas tādiem putniem kā strazdiem, zīlītēm, un zvirbuļiem. Čakli izgatavotos putnu būrīšus varēs ņemt līdzi, lai tos izvietotu savā dārzā, vai arī nodot pašvaldībai, kas būrīšus uzstādīs pilsētas parkos, kā Jūrmalas parkā, Reņķa dārzā vai Būšnieku ezera krastā.

Kā ik gadu, Ventspils Komunālās pārvaldes darbinieki būs sarūpējuši visu nepieciešamo putnu būrīšu izgatavošanai – darbagaldi, dažāda platuma dēļi, āmuri, naglas, mērlentes un, protams, gatavošanas pamācības.

Talkas ietvaros uz vietas būs pieejams viss nepieciešamais – kokmateriāli, būrīšu izgatavošanas pamācības, zāģi, āmuri, naglas, zīmuļi, mērlentes un citi darba instrumenti, bet pēc iespējas talkas dalībnieki tiek aicināti ņemt līdzi arī savus āmurīšus, lai darbi raitāk ietu uz priekšu, jo uz vietas pieejamie darba instrumenti būs ierobežotā daudzumā.

Pasākuma organizatori Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils Komunālā pārvalde” un pašvaldības iestāde “Ventspils Kultūras centrs” aicina ikvienu saulainajās Lieldienās doties uz Ventspils Bērnu pilsētiņu un bērnu parku “Fantāzija”, lai mazajiem putnu draugiem radītu jaunas mājvietas mūsu pilsētā.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums