23°C
20°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 08.02.2023

Šovasar Ventspilī tiek plānota 2 jaunu veloceliņu posmu būvniecība, kas papildinās 69 km garo veloceliņu tīklu ar 1 km jaunu posmu pilsētas piejūras zonā un Staldzenē, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

Ventspils Komunālā pārvalde šobrīd ir noslēgusi būvniecības līgumu, par jaunu grantētu apvienoto gājēju un velobraucēju celiņa izbūvi 660m garā posmā no Laivu bāzes līdz esošajam veloceliņam gar Būšnieku ezeru, kas kopā ir vairāk kā 8 km garumā. Būvdarbi tiks veikti Eiropas Jūrlietu un Zivsaimniecības fonda projekta “Latvijas Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai 2014.-2020.gadam apakšpasākuma 43.02. “Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana” aktivitātē 43.02.2. “Darbību dažādošana zivsaimniecības nozarē un citās jūras ekonomikas nozarēs”” ietvaros, un paredzēts uzsākt š.g. pavasarī.

Savukārt pilsētas piejūras zonā Mežparka ielā un Kāpu promenādē paredzēts izbūvēt apvienoto gājēju – velobraucēju celiņu 430m garumā grants segumā, pēc finansējuma saņemšanas apstiprināšanas Eiropas Jūrlietu un Zivsaimniecības fonda (turpmāk – EJZF) Latvijas Rīcības programmas Zivsaimniecības attīstībai 2014. – 2020. gadam atklāta projektu konkursa 14. kārtā. Projekta realizācijas rezultātā tiks nodrošināta kāpu krasta aizsargjoslas dabas vērtību saglabāšana un uzlabota pieejamība. Tāpat, pilnveidojot pašvaldības publisko infrastruktūru, tiks nodrošināta iespēja piekļūt Ventspils pludmalei visā tās apkārtnē. Saņemot finansējumu, minētos būvniecības darbus plānots uzsākt arī š.g. pavasarī.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums