-3°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 30.11.2022

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Ventspils muzejs aicina uz radošām nodarbībām gan Livonijas ordeņa pilī, gan Piejūras brīvdabas muzejā. Nodarbības piemērotas ikvienam, bet jo īpaši pirmsskolas un sākumskolas bērniem.

No 1.decembra Piejūras brīvdabas muzejā – Ziemassvētku spēle Punktu pie punkta nekrāsi, pie sniegavīra netiksi, kas sastāv no 6 dažādiem uzdevumiem. Tos izpildot, tiek krāti punkti, par kuriem spēles beigās ikviens dalībnieks varēs “iegādāties” sniegavīra sastāvdaļas un radīt jautrus zīmējumus.
Tiks minētas mīklas, bērni varēs doties rotaļās, atklāt latviešu Ziemassvētku ticējumus, veikt veiklības un atjautības uzdevumus. Nodarbība ir ne tikai izklaidējoša, bet veicina arī komandas saliedētību, ierauj spēles azartā,  ļauj uzzināt vairāk par Ziemassvētku tradīcijām. Programma iekļauta projektā Latvijas skolas soma. Pieteikšanās pa tālr. 26385346 (Marta Tjarve)

Livonijas ordeņa pilī, sākot no 6.decembra, būs iespēja darināt siltas rotas pils eglītei. Tā būs radoša darbnīca, kas piemērota gan skolēniem un ģimenēm, gan darba kolēģiem vai draugu pulciņiem. Radoši darboties 13.gadsimta pilī un izbaudīt svētku noskaņu pils egles tuvumā, varēs sākot no 6.decembra. Maksa – 15 EUR no grupas. Nodarbību iepriekš pieteikt pa tālr.29590093 (Ilvai Buntika) Pieteikties var, sākot jau no 3.decembra.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums