13°C
15°C

Foto autors Ventspils Tūrisma informācijas centrs

Publikācijas datums 31.05.2024

Ceturtdien, 30. maijā, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome apstiprināja precizētus saistošos noteikumus “Par Ventspils bērnu parku “Bērnu pilsētiņa” un “Fantāzija” izmantošanu”, atbilstoši Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) atzinumam.

Saistošie noteikumi “Par Ventspils bērnu parku “Bērnu pilsētiņa” un “Fantāzija” izmantošanu” tika precizēti, no šiem noteikumiem izņemot ārā atsevišķus aizliegumus, ko nosaka jau citi normatīvie akti, piemēram, sabiedriskās kārtības, uzvedības, ugunsdrošības un vides aizsardzības normas. Kā arī, ņemot vērā līdzšinējo praksi, ka bērnu parkos noteikumu pārkāpumi bijuši maznozīmīgi un tika risināti, izsakot aizrādījumu, administratīvā atbildība par šo noteikumu pārkāpšanu netiek paredzēta.

Atgādinām, ka noteikumu mērķis ir nodrošināt, lai “Bērnu pilsētiņā” un bērnu parkā “Fantāzija” tiktu ievērota kārtība un droši izmantotas rotaļu iekārtas.

“Bērnu pilsētiņa” tika atklāta 2000. gadā un tajā ir uzstādītas vairāk nekā 55 dažādas rotaļu iekārtas, kas paredzētas bērniem no mazuļa vecuma līdz pat tīņa gadiem. Savukārt kopš 2004. gada Pārventā ir bērnu parks “Fantāzija”, kurā ir uzstādītas 26 rotaļu iekārtas. Ventspilī pilsētas parkos, skvēros un iekšpagalmos kopā ir izveidoti 40 rotaļu laukumi, un Ventspils Komunālā pārvalde aicina uzstādītās rotaļu iekārtas un aprīkojumu izmantot atbildīgi un atbilstoši informatīvajām norādēm.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums