3°C

Foto autors OC "Ventspils"

Publikācijas datums 23.02.2023

Aicinām pieteikties atsaucīgus, draudzīgus un laipnus jauniešus (vecumā no 16 līdz 20 gadiem), kuri vēlas iegūt darba pieredzi klientu apkalpošanā un pilnveidot savas prasmes šādos amatos:

ADMINISTRATORS – galvenie darba pienākumi: apmeklētāju informēšana par pieejamajiem pakalpojumiem un to cenām, biļešu izsniegšana, kases operāciju veikšana;

VECĀKAIS KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS – galvenie darba pienākumi: apkalpot virvju trases, katapultas un rotora apmeklētājus, sniegt apmeklētājiem palīdzību virvju trasē, uzmanīt drošības ievērošanu no apmeklētāju puses;

*KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS – galvenie darba pienākumi: apkalpot klientus atrakcijās, uzmanīt drošības ievērošanu no apmeklētāju puses.

Darbu ir iespējams apvienot ar mācībām vai studijām. No tevis sagaidām: latviešu un vismaz vienas svešvalodas zināšanas, labas komunikācijas spējas, augstu atbildības sajūtu un pozitīvu attieksmi pret darbu.

Pievienojies mūsu komandai, sūtot ziņu (vārdu, uzvārdu) uz WhatsApp +37126633773

*Klientu apkalpošanas speciālisti tiek nodarbināti sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru. Papildus informācija ŠEIT.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums