7°C

Foto autors Publicitātes foto

Publikācijas datums 21.02.2024

Lai arī daba vēl snauž ziemas miegā, ļaužu prātos un sirdīs jau iezogas pirmās pavasarīgās sajūtas. 16. martā Ventspils Kultūras centrs un šobrīd viena no pieprasītākajām kantrī mūzikas grupām “Zelta kniede” aicina uz Pavasara balli. Sāksim vakarpusē pulksten 21.00. Vakara gaitā apmeklētājiem pārsteigumus sagādās arī tautas deju kolektīvi “Kurzeme” un “Senkurzeme”.

Grupas “Zelta kniede” sastāvā muzicē Silvestrs Lorencs (balss, basģitāra), Helvijs Kārkliņš (balss, akustiskā ģitāra), Edgars Roļskijs (elektriskā ģitāra), Roberts Gromovs (stīlģitāra) un Madara Zeltiņa (sitaminstrumenti). Pavasara ballē skanēs grupas dziesmas no jaunākā albuma “Atmiņu pērles”, kā arī klausītāju agrāk iemīļoti skaņdarbi, tādi kā “Kā tevi sauc”, “Ābeļdārzs”, “Jasmīns”, “Muzikanta mūžs’ un citas Latvijā zināmas un ballētāju iecienītas dziesmas. “Zelta kniedes” aizsākumi meklējami 2017. gadā, kad tapa pirmā dziesma “Kā tevi sauc”. Turpinot piedalīties dziesmu aptaujās, un, dziesmām rotējot pa radio viļņiem, 2019. gadā radās grupas pirmais albums “Esmu laimīgs!”. Gadiem ejot, apbraukājot visu Latviju, sniedzot neskaitāmus koncertus un, uzstājoties deju vakaros, paralēli tiek strādāts pie jaunām dziesmām.

Kā saka grupas solists Silvestrs: “Jo vienkāršāka dziesma, jo labāk. Bet uzrakstīt vienkāršu un labu dziesmu ir diezgan sarežģīti”.

Aicinām laicīgi sagādāt vietu pie galdiņa un ierasties ar saviem groziņiem.

Biļetes cena – 15 EUR. Iepriekšpārdošana visās “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums