14°C
15°C

No 17. decembra Ventspils Kultūras centrā sāksies Ziemassvētku eglīšu laiks. Nama uzpostajā zālē mazie skatītāji varēs dzīvot līdzi autora un režisora Armanda Ekšteta teatralizētā uzveduma varoņiem – Zaķim, Vāverei un Āpsim, piedalīties rotaļās pie svētku egles un satikt ilgi gaidīto Ziemassvētku vecīti, kuram, protams, līdzi būs dāvanu maiss.

Eglīšu pasākumiem savlaicīgi gaidām gan kolektīvos pieteikumus (pasākumi 17., 18., 22. un 23. decembrī), gan arī individuālos pieteikumus (pasākums 28. decembrī).

Ziemassvētku laikā katra bērna sapnis ir dāvanas. Arī Āpsis, Vāvere un Zaķis steidz pabeigt dāvanu sarakstus un ir gatavi rīkoties, lai piepildītos sapnis par dāvanu lietu. Aizraujošajā Armanda Ekšteta Ziemassvētku lugā “Dāvanu lietus” bērniem kopā ar meža zvēriem būs jāatrisina Ziemassvētku vecīša āķīgie uzdevumi un būs jāmeklē atbildes uz mūžseno jautājumu – vai Ziemassvētku vecītis ir īsts!?

Ziemassvētku eglītes bērniem ir jauka tradīcija Ventspils Kultūras centrā, kas pēc divu gadu pārtraukuma iepriecinās gan mazos apmeklētājus, gan arī viņu vecākus. Pasākumu tapšanā dedzīgi iesaistās viss Kultūras centra kolektīvs, kas šogad tapis sadarbojoties ar autoru un režisoru Armandu Ekštetu un kostīmu mākslinieci Aivu Vītoliņu.

Uz tikšanos pie Ventspils Kultūras centra egles!

Pasākuma ilgums: 1st.20 min. (izrāde 40 min., rotaļas, fotografēšanās, dāvanu dalīšana 40 min.)
Biļetes cena 7 EUR. Biļetes var iegādāties Ventspils Kultūras centra kasē.

Kolektīvie pieteikumi (uzņēmumi, organizācijas, skolas u. c.), kā arī sīkāka informācija par pasākuma saturu, dāvanu (paciņu) nodošanu u.tml. – e-pasts: [email protected] vai tālr. 22070165

Pasākumu organizē Ventspils Kultūras centrs.

Saistītie pasākumi

Seko mums