12°C
15°C

Foto autors Ventspils foto arhīvs

23:00 “Skrienies ar prāmi!”
Sacensības sāksies pie Ventspils prāmju pasažieru termināļa plkst. 23.00 un noslēgsies Dienvidu mola galā. Visātrākie saņems vērtīgas dāvanas, no kurām galvenā – bezmaksas brauciens ar Stena Line prāmi. Skrējiena dalībnieki kopā ar līdzjutējiem tiks aicināti priecīgi sagaidīt vasaras mēnešus ballītē uz mola. Distance, kurā ikviens aicināts izmēģināt savus spēkus, ir 4 kilometrus gara. Skrējiens sāksies pie prāmju pasažieru termināļa Dārzu ielā 6 līdz ar prāmja atiešanu no piestātnes pulksten 23.00 un turpināsies pa tikko atjaunoto Ostas ielu līdz stāvlaukumam pie Ostas kapteiņdienesta, tad pagriezīsies pa Loču ielu, lai apskrietu zvejas un jahtu ostu teritorijas, un turpinātu ceļu uz Dienvidu molu. Lai uzvarētu sacensībās, Dienvidu mola gaismas zīme jāsasniedz ātrāk par Stena Line prāmi.
Pulcēšanās un reģistrēšanās skrējienam sāksies no plkst. 22.00 stāvlaukumā pie prāmju termināļa Ventas pusē. Skrējiena starts paredzēts pulksten 23.00, tāpēc skrējēji aicināti ņemt līdzi lukturīšus ceļa izgaismošanai.
Pēc skrējiena visi aicināti uzkavēties Dienvidu mola laukumā pie skulptūras “Govs Matrozis”, lai kopā sagaidītu vasaras un brīvlaika sezonas sākšanos. Paši ātrākie skrējēji kā galveno balvu saņems braucienu ar Stena Line prāmi. Ventspils prāmju pasažieru terminālis-Dienvidu mola gals

Saistītie pasākumi

Seko mums