20°C
19°C

Foto autors IB EVENT SIA foto arhīvs

Unikālā kultūras telpā – Dabas koncertzālē Jūrkalnē tiks organizēts izklaidējošs un konsolidējošs pasākums  – “Retro balle”. Pasākumā muzicēs Latvijā un aiz tās robežām labi pazīstamā mūziķu grupa Laura Amantova vadībā “Le Petit Paris” un solists Laimis Rācenājs, bet pasākuma noslēgumā  spēlēs DJ Artūrs.  Atrašanās dabas koncertzālē pati par sevi ir unikāla pieredze un baudīt izcilu mūziķu priekšnesumus, kā arī pašiem izdejoties ballē – tas būs īsts piedzīvojums un jauks pasākums, lai senioriem atgādinātu, ka viņi ir aktīva kopienas sabiedrības daļa. Dabas koncertzālē Jūrkalnē mēs ņemsim vērā senioru vajadzības un iespējas, piemēram, nodrošinot ērtus sēdekļus, labu piekļuvi un atbalstošu vidi cilvēkiem ar dažādām fiziskām vai garīgām iespējām. Mēs veidosim iekļaujošu un atvērtu atmosfēru,  kurā seniori jūtas cienīti, gaidīti un novērtēti.

Aktivitātes, kas senioriem ir pievilcīgas – kā koncerti, kur gremdēties patīkamās atmiņās, klausoties mūziku un dziedāt līdzi dziesmām, kas mīļas un atpazīstamas, tā arī dejas, kur ļaujoties mūzikas burvībai, izdejot savas jaunības soļus.

Tirgotāju piedāvājums un nakts mītņu izmitināšana tuvākos viesu namos, Brīvdienu māja  “Avoti”, viesu nams ” Raganas slota”.

Iespējama nokļūšana ar speciāli norīkotu autobusu Ventspils – Užava – Jūrkalne  ( sīkāka informācija Ieva 29274929 )

Autobuss no Liepājas –caur  Pāvilostu  – Jūrkalne  ( sīkāka informācija Ieva 29274929)

Autobuss no Kuldīgas līdz gala punktam  un atpakaļ.(  sīkāka informācija Ieva 29274929)

Saistītie pasākumi

Seko mums