-2°C

Koncertā piedalās komponists Raimonds Tiguls, Rīgas Doma zēnu koris, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra stīgu kvintets un instrumentālā grupa.
Diriģents Mārtiņš Klišāns.

Programmā iekļauti gan jauni skaņdarbi, gan mūzika no kino filmām (“Mātes piens”, “Likteņa līdumnieki”, u.c.), gan tautā iemīļoti skaņdarbi un Dziesmu svētkos izskanējušas komponista dziesmas.

Raimonds Tiguls – komponists un producents. Saņēmis vairākas Mūzikas ierakstu Gada balvas. Viņa skaņdarbus “Lec, saulīte” un “Dod, Dieviņi” ir iemīļojuši gan Dziesmu svētku dziedātāji, gan klausītāji. Kā arī komponists Latvijā ir pazīstams kā koncertu “Tiguļkalns” veidotājs, kas ir skaista ikgadēja tradīcija Raimonda mūzikas cienītājiem.

Koncertu rīko SIA “Kurzemes filharmonija”. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” interneta vietnē www.bilesuparadize.lv un citās tīkla tirdzniecības vietās, tostarp arī koncertzāles “Latvija” un teātra nama “Jūras vārti” kasēs.

Pasākuma laikā iespējama fotografēšana un video filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma publicitātes nolūkos, koncertzāles “Latvija” mājas lapas un sociālo tīklu kontos.

Saistītie pasākumi

Seko mums