23°C
12°C

Foto autors Ventspils Tehnikuma foto arhīvs

Tuvojoties vasarai, parādās divu veidu gaidītāji. Vieni, kas domā par pludmales sezonu! Otri, kas sapņo par vasaras ballītēm! Ventspils tehnikums ir tie otrie un vasarai tuvojoties, piedāvā meistarklases, kas jūsu dārza svētkus padarīs neaizmirstamus!

Pirms garajām brīvdienām 3. maijā aicinām uz meistarklasi “Latvijas ūdeņu zivis”, ko vadīs Slow food Latvijas šefpavāru aliasnses biedrs, atpazīstamais pavārs un bioloģiskās pārtikas vēstnesis Ingmārs Ladigs. Kopīgi tiks  gatavotas zivs uzkodas svaigā veidā – tartars, carpaccio, seviče, karstās uzkodas uz grila un zivs sāls garozā. Kā īpašs kompliments no pavāra – saldais ēdiens, ko pasniedz pēc zivs maltītes –limončello trifele.

Meistarklase “Latvijas ūdeņu zivis” notiks 3. maijā no plkst. 17.00 – 21.00.

Dalības maksa 50 eiro no personas.

Pieteikšanās līdz 29. aprīlim šeit: https://forms.gle/uVAwAYWj74aYwBEV8

Meistarklase notiks Ventspils tehnikumā. Dalības maksā ir iekļauts viss nepieciešamais ēdienu pagatavošanai un degustācijām.

Detalizētu informāciju par meistarklasēm un citām aktivitātēm pieaugušo izglītībā, var saņemt Ventspils tehnikuma Mūžizglītības un karjeras izglītības centrā, zvanot pa tālruni
+371 29 224 682 vai rakstot uz e-pastu: [email protected].

Plašāka informācija par iespējām, Ventspils tehnikuma piedāvājumiem un citiem jaunumiem pieejama Ventspils Tehnikuma tīmekļa vietnē www.ventspilstehnikums.lv un sociālo mediju kontos – “Facebook” un “Instagram”.

Saistītie pasākumi

Seko mums