19°C
16°C

Foto autors Zinātnes centrs VIZIUM

Ventspils zinātnes centrs VIZIUM  aicina visus pilngadīgos interesentus pavadīt piektdienas vakaru brīvā un izklaidējošā, bet tajā paša laikā izglītojošā un radošā atmosfērā, apmeklējot zinātnes vakaru pieaugušajiem “Kokteiļi un zinātne”, kas norisināsies 17. februārī. Aizraujošajā pasākuma programmā tiks apvienota zinātne, erudīcija un izcilu bārmeņu sniegums.

Vakara gaitā apmeklētājiem tiks piedāvāta plaša un daudzveidīga pasākuma programma, kuras ietvaros būs iespēja nokļūt “Alkohola laboratorijā” kopā ar “Balzāmbāra” bārmeni Pēteri Repečko un Jim Beam&Maker’s Mark zīmolu vēstnesi Baltijā Rihardu Onzuli, piedalīties erudīcijas spēlēs, pārbaudot zināšanas par dažādiem dzērieniem, spēlēt stratēģisku spēli, iejūtoties kokteiļu lomā, iemūžināt jautro kopā būšanu ar draugiem skaistās fotogrāfijās, kā arī vakara noslēgumā piedalīties lielisku balvu izspēlē! Pasākums norisināsies 17. februārī no plkst. 19.00 – 23.00 zinātnes centra VIZIUM otrajā stāvā. Ar pasākuma programmu var iepazīties šeit.

Ieejas maksa pasākumā 10 EUR. Biļetes uz pasākumu pieejamas arī iepriekšpārdošanā zinātnes centra kasē un tiešsaistē https://vizium.lv/booking. Pasākuma dienā biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties līdz plkst. 22.00. Plašāka informācija pieejama pa tālr.: 66776633, rakstot uz e-pastu: [email protected]. Ekspozīcijas zāle pasākuma laikā būs slēgta!

Ieeja pasākumā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. VIZIUM atgādina, ka pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga jūsu veselībai. Alkoholiskos dzērienus aizliegts pārdot, nodot un iegādāties nepilngadīgām personām. 

Saistītie pasākumi

Seko mums