-5°C

17. decembrī plkst. 16.00 koncertzālē “Latvija” notiks Eiroradio Ziemassvētku koncerts, kas ar Latvijas Radio 3 “Klasika” tiešraides starpniecību izskanēs daudzās valstīs visā pasaulē, bet koncerta apmeklētāji šo notikumu varēs baudīt klātienē. Valsts kamerorķestris “Sinfonietta Rīga”, pianists Daumants Liepiņš un ērģelniece Liene Andreta Kalnciema diriģenta Normunds Šnē vadībā izpildīs Georga Frīdriha Hendeļa, Ferenca Lista, Alfrēda Kalniņa un Riharda Dubras skaņdarbus.

Koncertzāle “Latvija” sadarbībā ar Eiropas Raidorganizāciju apvienību un Latvijas Radio 3 “Klasika” piedalīsies Eiroradio Ziemassvētku dienā, kas šogad tiks atzīmēta Ceturtajā adventē, bet koncerta apmeklētājiem būs iespēja šo unikālo notikumu piedzīvot klātienē. Eiroradio Ziemassvētku koncerts ar Latvijas Radio 3 “Klasika” tiešraides starpniecību izskanēs vairākās Eiropas Raidorganizāciju apvienības dalībvalstīs. Eiroradio Ziemassvētku diena koncerts kopš 1995. gada ir viens no skaistākajiem notikumiem Eiroradio sezonas piedāvājumā un šo koncertu tiešraidēm ir ļoti plašs klausītāju loks Eiropā, Ziemeļamerikā un citviet.

 

Lūgums ņemt vērā, ka saistībā ar starptautisko tiešraidi ieeja koncertā atļauta tikai līdz plkst. 15.55!
Stundu pirms koncerta – plkst. 15.00 –“Greenroom” telpā koncerta apmeklētāji aicināti piedalīties pirmskoncerta sarunās ar māksliniekiem, kuras iespējams apmeklēt bez maksas.
Organizē SIA “Kurzemes filharmonija”.

Saistītie pasākumi

Seko mums