18°C

Vairākas Ventspils bibliotēkas struktūrvienības – Ventspils Augstskolas, Pārventas, Mūzikas un Galvenā bibliotēka – piedalīsies biedrības “Šmiedrība” rīkotajos vasaras noslēguma svētkos  “Iespēju festivāls” Ventspils Augstskolas dārzā. Šāds pasākums norisināsies jau trešo gadu pēc kārtas.

Vasaras noslēguma svētkos jeb Iespēju festivālā tiek aicinātas piedalīties dažādas Ventspils organizācijas, uzņēmumi un interešu grupas, kas Ventspils jauniešiem un studentiem piedāvā kvalitatīva brīvā laika pavadīšanas, prakses un darba iespējas. Pasākuma pirmās daļas ietvaros  uzņēmumi, organizācijas un interešu grupas piedalīsies ar savu saturu – darbnīcām, performancēm, aktīvām, radošām aktivitātēm, diskusijām, lai informētu un iepazīstinātu apmeklētājus ar savu darbību un piedāvātajām iespējām.

Arī Ventspils bibliotēkas struktūrvienības būs sagatavojušas dažādas aktivitātes. Uz plašu atskaņotāja varēs austiņās klausīties mūziku, atpūšoties pufos un izvēloties mūziku savai gaumei no plašu kolekcijas.  Būs izlaušanās spēle, kas pielāgota dārza svētkiem, konkurss “Iesaki grāmatu!” ar balvu izlozi, varēs pārbaudīt savas zināšanas un aizpildīt testu par seno vārdu nozīmi vai piedalīties pudeles griešanas spēlē un atbildēt uz jautājumiem. Tāpat varēs iepazīties ar “Europe Direct”  centra Ventspilī veiktajām aktivitātēm bibliotēkā un iegūt savā īpašumā interesantas balviņas, kā arī uzzināt informāciju par Ventspils bibliotēku piedāvātajiem pakalpojumiem. Pasākuma norisē dārza teritorijā katrai organizācijai būs atvēlēta sava vieta, un Ventspils bibliotēkas struktūrvienības apmeklētājus uzņems vienoti vienā teltī. Dalība un ieeja apmeklētājiem pasākuma pirmajā daļā būs bezmaksas.

Saistītie pasākumi

Seko mums