2°C

Foto autors Oskars Jūra

Publikācijas datums 17.02.2023

Ceturtdien, 16. februārī, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome atbalstīja Ventspils muzeja priekšlikumu par projekta “Ziemeļkurzemes kultūrvēsturiskā un dabas mantojuma saglabāšana, eksponēšana un tūrisma piedāvājuma attīstība” (turpmāk – Projekts) finansējuma sadalījuma izmaiņām.

Ventspils muzejs Projekta ietvaros īsteno darbību – Piejūras brīvdabas muzeja daudzfunkcionālās ēkas būvniecība, t.sk. projektēšana, būvdarbi, aprīkojums, ekspozīcijas izveide, objektā Riņķa ielā 2, Ventspilī.

Ekspozīcijas izveide ir pabeigta un nodota glabāšanai Ventspils muzejam, tās risinājumus īstenojis SIA “Dd Studio”. Pēc Piejūras brīvdabas muzeja ēkas būvdarbu pabeigšanas ekspozīcija tiks izvietota jaunajā ēkā.

Savukārt būvdarbu līgums “Piejūras brīvdabas muzejā daudzfunkcionālās ēkas jaunbūve, Riņķa ielā 2, Ventspilī” ar tā izpildītāju SIA “Ostas celtnieks” tika izbeigts, jo līgumslēdzējs nespēja izpildīt līguma nosacījumus. Šobrīd ir noslēdzies iepirkums par Piejūras brīvdabas muzeja daudzfunkcionālās ēkas būvdarbu 2.etapu. Plānots, ka līgumu par jaunās muzeja ēkas būvdarbiem varēs noslēgt februārī un darbi tiks pabeigti līdz 2023. gada nogalei.

Ventspils valstspilsētas pašvaldība piešķīrusi EUR 1 272 271 Projekta īstenošanas pabeigšanai.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums