17°C
9°C

Foto autors Sporta pārvalde

Publikācijas datums 18.05.2023

Olimpiskā centra “Ventspils” tenisa kortos no 20. – 27.maijam norisināsies ”Ventspils Open by Babolat” ITF Juniors tenisa turnīrs U-18 vecuma grupā jauniešiem un jaunietēm. Sacensībām šobrīd pieteikušies 80 dalībnieki no 15 valstīm.

No 20. līdz 21. maijam notiks kvalifikācijas turnīrs, no kura 4 labākie jaunieši un jaunietes iekļūs pamatturnīrā, plānots, ka kvalifikācijas sacensībās piedalīsies 32 jaunieši un 32 jaunietes. Pirmdien, 22.maijā, sāksies pamatturnīrs vienspēlēs (pa 32 tenisistiem katrā tabulā), no 23. maija – dubultspēļu turnīrs (pa 16 pāriem tabulā). Ja laika apstākļi netraucēs, tad fināli dubultspēlēs paredzēti 26. maijā, bet vienspēlēs 27. maijā.

ITF (International Tennis Federation) sadarbībā ar TE (Tennis Europe) rīko sacensības jauniešiem vecuma grupās no U-12 līdz U-18, kuras katru nedēļu notiek visdažādākajās pasaules valstīs. Arī Latvijā jau daudzus gadus tiek rīkoti šo sacensību posmi Rīgā, Liepājā, Jūrmalā un Ventspilī. ITF Juniors turnīri ir pēdējais solis pirms pieaugušo sacensībām.

Sacensības notiek ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu!

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums