3°C

Foto autors Sporta pārvalde

Publikācijas datums 06.02.2024

Ja Tev patīk sportot un būt aktīvam, tad 14. februārī Valentīndienas pievakarē piedalies Ventspils Maratona kluba sadarbībā ar Ventspils Brīvostas pārvaldi organizētajā Valentīna dienas skrējienā pa pilsētas ielām. Vai neizklausās romantiski pavadīt vakaru aktīvi, skrienot kopā ar savu otro pusīti svaigā gaisā pa Ventspils izgaismotajām ielām?

Pasākuma ideja – veicināt iedzīvotājus būt fiziski aktīviem un piekopt veselīgu dzīvesveidu. Lai skrējiens būtu interesantāks, Ventspils Maratona klubs kopā ar SIA “Ģeodēzists” pārstāvi Aigaru Ansbergu ir izstrādājuši trases maršrutu sirds formā ar visu bultiņu, kur kopējais maršruta garums ir 7,34 kilometri pa Ventspils ielām. Trasē būs izvietotas atzīmes sirsniņu formā un pēc trases veikšanas katru gaida salds pārsteigums.

Skrējiena starts paredzēts plkst. 18.00 Lielajā laukumā pie koncertzāles “Latvija” Lielajā laukumā iepretī viesnīcai “Dzintarjūra”.

Tā kā skrējiens notiks tumšajā diennakts laikā, līdzi jāņem atstarotāji, galvas lukturīši, mirgojošās lampiņas. Skrējiens notiks pa pilsētās centra ielām, bet satiksme slēgta netiks un šis noteikti nebūs sacensības.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Ilzi Valerti pa tālr. 28253325.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums