15°C
15°C

Foto autors Sporta pārvalde

Publikācijas datums 10.06.2024

11. – 13. jūnijā, Ventspils pludmales volejbola stadionā notiks Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola posmi U-14, U-16 un U-18 vecuma grupās jauniešiem un jaunietēm.

11. jūnijā sacensības notiks U-18 vecuma grupā, 12. jūnijā sacensības U-16 vecuma grupā, bet 13.jūnijā U-14 vecuma grupā. Katrā sacensību dienā, rīta cēlienā no plkst. 09:00 sacentīsies jaunietes, bet no plkst. 13:00 jaunieši.

Ventspils pludmales volejbola klubu “Bloks” trīs vecuma grupās sacensībās pārstāvēs 13 pāri: Artūrs Ivanovskis un Klāvs Podnieks, Patrīcija Āboliņa un Elza Kozlova, Laura Ziemele un Jana Pirvica (U-18 vecuma grupā), Vsevolods Kosarevs un Markuss Braunfelds, Anna Daniela Dūdiņa  un Sabīne Savicka, Renāte Blumfelde un Keilija Roze, Vita Geiere-Milberga un Terēze Ella Upnere, Monta Elpere un Emija Upmale, Sofija Aršinova un Jaroslava Karpinska, Patrīcija Plūduma un Marianna Višņauskaite (U-16 vecuma grupā), Kristiāns Luiks un Reinis Reinbergs, Līva Černuho un Marta Pūce (U-14 vecuma grupā).

Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola čempionāti visā Latvijā notiek 7 posmos četrās vecuma grupās U-14, U-16, U-18 un U-20.

Vairāk informācijas par sacensībām: ŠEIT.

Sacensības Ventspilī organizē Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar Ventspils pludmales volejbola klubu “Bloks”.

Aicināti tiek arī līdzjutēji, kurus sagaida aizraujošas spēles un patīkami pavadīts laiks lieliskajā Ventspils pludmales volejbola stadionā!

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums