22°C
15°C

Foto autors Ventspils Sociālais dienests

Publikācijas datums 08.09.2023

Aizvadīts ikgadējais vasaras fotokonkurss pašiem mazākajiem ventspilniekiem un Ventspils viesiem – “Mazuļa vasaras piedzīvojumi Ventspilī”. Fotokonkurss norisinājās no 2023. gada jūnija sākuma līdz pat augusta beigām, kopumā saņemot vairāk kā 30 fotogrāfijas. Konkursa ietvaros ikviens ventspilnieks un Ventspils pilsētas viesis tika aicināts iesniegt ne vairāk kā 1 fotogrāfiju atbilstoši noteiktajai tēmai, atspoguļojot bērnu vecumā līdz 3 gadiem (ieskaitot) baudot un izdzīvojot vasaru Ventspilī.

Programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” organizatori pateicas ikvienam par saņemtajām fotogrāfijām. Saņemtās fotogrāfijas vērtēs šim mērķim īpaši izveidota žūrijas komisija, priekšroku dodot fotogrāfijām, kurās tika iekļauti dažādi Ventspils pilsētas atpazīstamības objekti, parādot Ventspils pilsētas atpūtas un tūrisma iespējas, kā arī tika ņemta vērā atbilstība noteiktajai tēmai, fotogrāfiju oriģinalitāte un kvalitāte.

Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems pašvaldības sarūpētās naudas balvas un dāvanu kartes Ūdens piedzīvojuma parka apmeklējumam.

Plašāku informāciju par sociālā atbalsta iespējām un citiem jaunumiem Ventspils valstspilsētas iedzīvotāji var saņemt Ventspils Sociālajā dienestā, Raiņa ielā 10, tālr. 63601210 vai Ventspils Sociālā dienesta Pārventas filiālē, Talsu ielā 39, tālr. 63663001, kā arī pašvaldības mājas lapā https://www.ventspils.lv un Ventspils Sociālā dienesta mājas lapā https://labklajiba.ventspils.lv un sociālo tīklu “Facebook” lapā.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums