2°C

Foto autors Sporta pārvalde

Publikācijas datums 27.12.2022

Līdz 2023. gada 15. janvārim, Olimpiskā centra “Ventspils” ledus halles 2. stāvā iekārtota informatīva izstāde “Hokejs – Mūsu lepnums.” Izstādes radītājs ir hokejists un treneris Ēvalds Grabovskis ar domubiedriem, kurā apkopoti interesanti fakti un vēstures liecības par hokeja attīstību Latvijā un personībām tajā.

Ekspozīciju veido 40 stendi, kas ietver 4 tēmas:

1. Personības – Hokeja sākums.

2. Personības – Populārākie spēlētāji

3. Latvijas hokeja hronoloģija – 1929.g. līdz 2020.g.

4. Vispārējās tēmas par Latvijas hokeju

Stendos rūpīgi aprakstīti tādi leģendāri spēlētāji kā Helmuts Balderis, Artūrs Irbe, Sandis Ozoliņš, Sergejs Žoltoks, Kārlis Skrastiņš, Harijs Vītoliņš un citi, bargās Kandavas nometnes, mūsējie NHL, Dinamo ēra un daudz kas cits. Latvijas izlases ceļš, panākumi, sasniegumi un, protams, līdzjutēji.

Sazinoties ar Hokeja kluba “Ventspils” direktoru Ričardu Ozolu e-pastā [email protected] iespējams iegādāties Ēvalda Grabovska grāmatu “Hokeja ģimene”, kurā atspoguļota Latvijas hokeja vēsture, tās pastāvēšanas laikā, notikumi, fakti un attēli par 90 gadiem, kā arī laika līnija un personības. Grāmatas cena 30 EUR.

Izstādes iekārtošanu nodrošina hokeja klubs “Ventspils” sadarbībā ar Olimpisko centru “Ventspils” un biedrību “Latvijas Hokeja vēsture”.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums