16°C

Foto autors Volejbols Latvija

Publikācijas datums 31.05.2023

Kā Latvijas pludmales volejbola čempionātā ierasts, pirmo reizi sezonā pludmales smiltis no 2. līdz 4. jūnijam tiks iekustinātas Ventspilī, pludmales volejbola stadionā Zilā karoga pludmalē. Dalībnieku vidū būs gandrīz visi spēcīgākie Latvijas dueti.

Vīriešu konkurencē pieteikti 41, bet sieviešu – 29 pāri. Vīriešiem ierindā būs visi spēcīgākie – Mārtiņš Pļaviņš ar Mihailu Samoilovu, Aleksandrs Samoilovs ar Jāni Šmēdiņu, Edgars Točs ar Oliveru Bulgaču un Ardis Daniels Bedrītis ar Artūru Rinkeviču. Toča iepriekšējās sezonas pārinieks Kristiāns Fokerots spēlēs kopā ar treneri Atvaru Vildi.

Sieviešu duetiem ierindā būs Līva Ēbere un Deniela Konstantinova, Varvara Brailko un Anete Namiķe, Marta Ozoliņa un Luīze Anna Skrastiņa, kā arī vairāki zāles volejbolistu dueti. Šo posmu izlaidīs Tīna Laura Graudiņa/Anastasija Samoilova, kuras šonedēļ startēs Čehijas pilsētā Ostravā notiekošajā “Beach Pro Tour – Elite 16” posmā. Ciemos tiek gaidīti arī 11 vīriešu un sieviešu dueti no Lietuvas, Somijas un Igaunijas.

Sacensības piektdien no 14:00 sāksies ar kvalifikācijas turnīru, sestdien jau no paša rīta turpināsies ar grupu spēlēm un pirmo izslēgšanas turnīra kārtu, bet svētdien diena tiks sākta ar ¼ fināliem un noslēgta ar uzvarētāju noskaidrošanu vīriešu un sieviešu konkurencē.

Šosezon Latvijas čempionātā “DEPO Open 2023” pludmales volejbolisti sacenšas trijos posmos un finālā. Visi posmi tiek rīkoti ārpus Rīgas, turpinot aptvert Latvijas reģionus, un visos posmos piedalās kā vīrieši, tā sievietes. Tāpat kā iepriekšējās sezonās, visos posmos, izņemot finālu, kā viesi aicināti piedalīties arī spēlētāji no citām valstīm. Turklāt jūlija beigās Liepāja Latvijas čempionāta ietvaros aizvadīs noslēdzošo Baltijas meistarsacīkšu posmu.

Sacensības roku rokā ar pašmāju mājas, dārza, remonta un būves preču veikalu tīklu DEPO otro gadu notiks, īstenojot devīzi “Viss, lai darītu!”. Čempionāta norisi atbalsta AS “Būvuzņēmums Restaurators”, “Tocha”, “Eco Baltia Vide”, “Laskana”, “Gemoss”, “Venden”, Latvijas Televīzija, “Klubs”, “Radio SWH” un sadarbības pašvaldības – Ventspils, Saulkrasti, Liepāja un Jūrmala –, kā arī citi sadarbības partneri.

Ieeja uz visām “DEPO Open 2023” spēlēm ir BEZ MAKSAS. Tāpēc līdzjutēji ir aicināti klātienē izbaudīt augstas klases pludmales volejbola spraigās spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt labu mūziku un lielisku atmosfēru. Aizraujošākās svētdienas spēles tiks translētas arī TV kanālos “Best4Sport” un LTV7.

Vairāk informācijas par “DEPO Open” turnīriem: ŠEIT.

Programma:

Piektdien, 2. jūnijā: no 14.00 – kvalifikācijas turnīrs

Sestdien, 3. jūnijā: no 9.00 – pamatturnīra spēles

Svētdien, 4. jūnijā:

no 9.00 – ¼ fināli un ½ fināli

14:00 – spēle par 3. vietu sievietēm (Tiešraide LTV7)

15:00 – spēle par 3. vietu vīriešiem (Tiešraide LTV7)

16:00 – fināls sievietēm (Tiešraide LTV7)

17:30 – fināls vīriešiem (Tiešraide LTV7)

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums