2°C

Foto autors Ventspils kērlinga klubs

Publikācijas datums 06.12.2023

Nedēļas nogalē, 9. un 10. decembrī notiks tradicionālais gada nogales sporta pasākums -kērlinga turnīrs ”Ziemassvētku kauss”, kurā komandas jau 19. reizi cīnīsies par 2023. gada Ziemassvētku kausu un šī turnīra tradicionālo balvu – Ziemassvētku mielasta cūkas šņukuru.

Turnīrā piedalīsies astoņas komandas ar spelētājiem no Igaunijas un Latvijas.  Kā ierasts kērlinga amatieru turnīros, vienotā konkurencē sacentīsies vīriešu, sieviešu un jauktās komandas. Katra komanda aizvadīs  četras spēles. Pirmajā spēlē sacentīsies  komandu pāri, kas izvēlēti iepriekš notikušas izlozes rezultātā, savus nākamo spēļu pretiniekus komandas iegūs pēc nosacījuma – jo augstāka vieta, jo stiprāks pretinieks.  

Spēles notiks 9. decembrī plkst. 12.30 un 16.00, 10. decembrī plkst. 09.00 un 13.00. Interesenti aicināti bez maksas vērot turnīra spēles.

Turnīru organizē Ventspils kērlinga klubs, sadarbojoties ar Olimpisko centru „Ventspils”. Turnīra norisi atbalsta Ventspils valstspilsētas pašvaldība un Ventspils brīvostas pārvalde.    

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums