4°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 22.03.2023

Sestdien, 1. aprīlī, 16:00 Livonijas ordeņa pilī (Jāņa ielā 17) Dziesmu svētku ieskaņas koncerts “Dziedat meitas, daiļi, koši!”

Šogad Dziesmu svētku 150- tā gadskārta ievirmojusi visus Latvijas novadus, arī Ventspili. Sestdien, 1.aprīlī Ventspils sieviešu koris “Venda“, diriģentes Anitra Niedre un Rudīte Tālberga aicina Livonijas ordeņa pilī sadziedāt kopā koncertā “Dziedat, meitas, daiļi, koši” Vecumnieku kori “Via Stella” (diriģente Liene Batņa, kormeistare A. Pozdejeva) un Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas koklētāju ansambli “Skandīne”.  Koris ir vairākkārtējs starptautisko konkursu dalībnieks un laureāts, ir koncertēts prestižās koncertzālēs, kultūrvēsturiskās vietās un baznīcās gan Rīgā un Latvijas novados, gan ārpus Latvijas robežām – Ungārijā, Vācijā, Austrijā, Lietuvā un Spānijā. Koncertā piedalīsies arī Ventspils Kultūras centra vokālais ansamblis “Cita planēta”.

Koncertā skanēs Valda Zilvera, Selgas Mences, Ērika Ešenvalda,  Raimonda Tigula, Jēkaba Jančevska kompozīcijas no koru lielkoncerta “Tīrums. Dziesmas ceļš” un noslēguma koncerta “Kopā Augšup” repertuāra, skanējumu Livonijas ordeņa pils mūros papildinās koklētāju ansamblis “Skandīne”.

Ieeja ar muzeja ieejas biļetēm.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums