3°C

Top izvēlē

Top izvēlē

Top izvēlē

Top izvēlē

Top izvēlē

Top izvēlē

Top izvēlē

Foto autors PSIA "Ventspils reiss"

Publikācijas datums 24.01.2023

Pašvaldības SIA Ventspils reiss apkalpotajos starppilsētu autobusu maršrutos no februāra gaidāmas izmaiņas maršrutā uz Dundagu. Jau pašlaik izmaiņas skar pasažierus, kuri iekāpšanai un izkāpšanai izmanto pieturu “Pastende” Talsu novadā.

Talsu novada Pastendē jau kopš decembra notiek tilta būvniecība, tādēļ pasūtītājs – Valsts SIA Autotransporta direkcija – ir mainījusi mūsu apkalpoto starppilsētu maršrutu Ventspils-Blāzma-Talsi-Kandava-Tukums-Jelgava (Pastendē bija plkst. 8.45), Jelgava-Tukums-Kandava-Talsi-Blāzma-Ventspils (Pastendē bija plkst. 17.25) un  Ventspils-Talsi-Tukums-Dubulti-Rīga (Pastendē bija plkst.11.13) kustības ceļus, novirzot autobusus pa autoceļu A10 Rīga – Ventspils. Līdz ar to šajos reisos netiek apkalpota pietura “Pastende”.

Maršruta Rīga-Dubulti-Tukums-Talsi-Ventspils plkst.18.10 no Rīgas kustības ceļš nav mainīts, un šajā reisā pietura “Pastende” tiek apkalpota tāpat kā iepriekš – autobuss tur apstājas ap plkst.20.45. Slēgto ceļa posmu šajā reisā apbrauc pa Skolas ielu.

No 1.februāra nelielas izmaiņas autobusu kustības grafikā būs maršruta Ventspils – Ance – Dundaga reisā, kas pirmdienās, piektdienās un sestdienās atiet no Ventspils autoostas plkst.15.30. Turpmāk autobuss galapunktā būs plkst.17.00. Tādējādi pasažieriem tiks nodrošināta iespēja pārsēsties maršruta autobusā Dundaga – Talsi, kas atiet no Dundagas plkst.17.04.

Tiek mainīti arī autobusu atiešanas laiki no atsevišķām pieturā (sākot no pieturas Rinda):

Rinda16:10
Krāni16:12
Kalni16:16
Graudupes16:17
Maztiltkalni16:19
Ance16:21
Robežnieki16:23
Jaunzemes16:25
Virpe16:27
Jaunzemes16:29
Robežnieki16:31
Ance16:33
Eglaine16:36
Jorniņi16:37
Lonaste16:41
Lāži16:44
Jaunlonaste16:46
Kaziņas16:47
Pāce16:53
Pļaviņas16:56
Ozollapas16:58
Dundaga17:00

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums