7°C

Foto autors Ventspils Digitālais centrs

Publikācijas datums 28.12.2022

Mūsu ikdiena nav iedomājama bez elektrības, tā ir nozīmīga, lai dzīvotu un strādātu modernajā pasaulē. Elektrība ir nepieciešama ne tikai, lai darbinātu mājsaimniecībā izmantojamās elektriskās ierīces, bet arī, lai sniegtu siltumu un apgaismojumu mūsu mājām un darba vietām. Janvārī zinātnes centrs VIZIUM aicina ikvienu tehniski radošajās darbnīcās izpētīt elektrību un tās īpašības.

Pagājis pusgads, kopš VIZIUM dažādos veidos izglīto un iepazīstina ar zinātni skolēnus un ģimenes no visas Latvijas un ārvalstīm. Papildus ekspozīcijas zāles apmeklējumam un zinātnes šoviem, apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja darboties arī praktiski, apmeklējot tematiskās tehniski radošās darbnīcas. Janvārī darbnīcu tēma veltīta elektrībai, kurā katru nedēļas nogali ikvienam būs iespēja iepazīt elektrību – uzzināt par dabiskiem un mākslīgiem gaismas avotiem, elektrības spuldzītes izgudrošanu un izmantošanu, izgatavot pašiem savu lukturīti, saslēgt elektrisko ķēdi virknes slēgumā un iesaistīties citās radošās aktivitātēs. Katru nedēļas nogali tiks piedāvāts jauns darbnīcu saturs.

Tehniski radošās darbnīcas “Elektrība” norisināsies katru janvāra sestdienu un svētdienu plkst. 13.00.

Iegādāties biļetes uz radošām darbnīcām, kā arī uz ekspozīcijas zāli, zinātnes šoviem iespējams mājas lapā www.vizium.lv un zinātnes centra VIZIUM kasē. Plašāka informācija pieejama pa tālr.: 66776633, rakstot uz e-pastu: [email protected], VIZIUM sociālajos tīkos (@viziumventspils), kā arī mājas lapā www.vizium.lv.

Aktivitāte tiek īstenota Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovācijas centri” projekta “Inovācijas centra izveidošana Ventspilī” ietvaros.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums