16°C
17°C

Foto autors Monta Blāze

Publikācijas datums 25.11.2022

Tuvojoties Ziemassvētkiem, sestdien, 26. novembrī, līdzās ar Ventspils galvenās egles iedegšanu pilsēta rotāsies spožās svētku gaismās. Lai ikvienam būtu iespēja izbaudīt svētku sajūtu, Tūrisma informācijas centrs ir sagatavojis pastaigu ceļvedi “Ventspils Ziemassvētku gaismās” un aicina ventspilniekus un pilsētas viesus dodoties pastaigās, un baudīt svētku gaismas objektus un mirdzošās egles.  

Izveidotais ceļvedis “Ventspils Ziemassvētku gaismās” ved pastaigā pa Ziemassvētku gaismās izrotātajām Ventspils ielām, kā galvenos pieturas punktus atzīmējot skaistākās pilsētas Ziemassvētku dekorācijas. Šī gada jaunums – Lielajā laukumā mirdzošo mūzikas instrumentu kompozīciju papildinās “Gaismas bungas” un pie laukuma ieejas no Lielā prospekta un Kuldīgas ielas puses 2023. gada skaitlis ar nākamā gada Austrumu horoskopa – truša figūru. Savukārt, Annas ielu šogad rotā izgaismotas egļu vītnes ar 12 lielām bumbām, kuras apgleznojuši Ventspils Mākslas skolas skolēni. Piedāvātais maršruts ietver arī  9 izgreznotās pilsētas egles.  

No 26. novembra nedēļas nogalēs un Ziemassvētku brīvdienās pilsētas ielās īpašā maršrutā kursēs Ziemassvētku vilcieniņš “Ventspils Train”. Iekāpšana vilcieniņā būs kā ierasts – no Kuldīgas ielas, līdzas koncertzālei “Latvija”. Vilcieniņa kursēšanas grafikam sekojiet līdzi – visitventspils.com mājas lapā.

Lai skaists un gaišs Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums