16°C
17°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 18.09.2023

Visā Latvijā no 23. līdz 30. septembrim notiks #BeActive Eiropas Sporta nedēļa, kuras mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs. Ventspilī Eiropas Sporta nedēļas pasākumi sāksies jau no 20.septembra un aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un iesaistīties Bez maksas sporta aktivitātēs.

Nedēļas ietvaros, svētdien, 24. septembrī plkst. 12:00, Ventspils Zilā karoga pludmalē iepretim glābšanas stacijai norisināsies tradicionālās akmens mešanas sacensības, kas notiks tautas sporta programmas “Nāc un sporto!” ietvaros. Sacensību iniciators ir Māris Grīva.

Sacensību formāts paredz, ka katram dalībniekam tiek dota iespēja mest sevis izvēlētos akmeņus trīs reizes, bet ieskaitīts tiek labākais mēģinājums. Veiksmīgākie tiks apbalvoti ar saldumu balvām no pasākuma organizatoriem.

Eiropas Sporta nedēļā paredzētas fiziskās aktivitātes visām iedzīvotāju grupām. Ikviens varēs iesaistīties un sportot gan izglītības iestādēs, darba vietās, sporta un fitnesa klubos, gan arī brīvā dabā.

Aktīvās nedēļas ietvaros lieli un mazi varēs doties pārgājienā, iepazīties ar orientēšanās sportu vai piedalīties veloorientēšanās pasākumā. Atvērtās durvju dienas plānotas Olimpiskā centra “Ventspils” atlētikas zālēs un dažādās sporta nodarbībās.

Pasākumi organizēti Eiropas Savienības projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

Aicinām būt aktīviem un piedalīties sporta aktivitātēs! 

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums