7°C

Foto autors SIA "Kurzemes filharmonija"

Publikācijas datums 03.04.2023

Sekmīgi noslēdzies konkurss uz SIA Kurzemes filharmonija” mākslinieciskā vadītāja amatu, kurā par piemērotāko tika atzīts daudzu starptautisku mūzikas projektu dalībnieks, diriģents Guntis Cimiņš.

2023. gada februārī SIA „Kurzemes filharmonija” izsludināja atklātu konkursu uz mākslinieciskā vadītāja amatu. Konkursā pieteicās trīs pretendenti, kuru izvērtēšanu saskaņā ar pretendentu atlases nolikumu veica konkursa vērtēšanas komisija. Konkursa komisija par piemērotāko kandidātu uz SIA „Kurzemes filharmonija” mākslinieciskā vadītāja amatu atzina Gunti Cimiņu, kurš darbu sāk šā gada 3. aprīlī.

Guntis Cimiņš 1996. gadā ieguvis bakalaura grādu diriģenta specialitātē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Viņš ir strādājis kā diriģents un mākslinieciskais vadītājs vairākiem Latvijas koriem un vokāliem ansambļiem, veidojis daudzu skaņdarbu aranžējumus koriem un ansambļiem, bijis arī vairāku profesionālu koru dziedātājs, daudzu starptautisku mūzikas projektu dalībnieks. Guntis Cimiņš ir kora „Mūza” diriģents un mākslinieciskais vadītājs. Kopš 2013. gada ir starptautiskā „Rīgas A Cappella festivāla” izveidotājs un rīkotājs.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums