3°C

Foto autors Ventspils hronikas arhīvs

Publikācijas datums 15.02.2023

Svētdien, 19. februārī, plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” notiks sporta un prāta spēles visai ģimenei “Mīļā diena”. Aktivitātes sarūpējuši Bērtiņu ģimenes projekts “MD PLAY TIME” no Rīgas un Ventspils 4. vidusskolas “Kultūra un māksla” II padziļinātā kursa skolēni.

“Mīļās dienas” spēlēs varēs piedalīties visi ģimenes locekļi – jebkura vecuma bērni, mammas un tēti, vecmāmiņas un vectēvi, tantes un onkuļi. Ģimeniskā atmosfērā varēsim tvert mīlestības bumbas un amora bultas, spēlēt sirsniņdienas golfu, makšķerēt laimīti un diskot deju spēlēs.

“MD PLAY TIME” ir Bērtiņu ģimenes projekts, kas organizē tiešsaistes viktorīnas ģimenēm, bērnu piedzīvojumu nometnes, radošas bērnu ballītes, sporta nodarbības un pasākumus. Šīs aktīvās ģimenes mamma Agrita iedrošina visus iesaistīties: “Esmu trīs lielisku bērnu mamma. Ļoti patīk radoša darbošanās ar bērniem. Arī savu profesiju esmu izvēlējusies saistībā ar bērniem, esmu sporta pedagogs pirmsskolā un metodiķis izglītības jomā”. Vairāk par projektu vietnē mdplaytime.com.

Ventspils 4. vidusskolas “Kultūra un māksla” II padziļinātā kursa apguvē skolēniem jāvelta laiks dažādu mākslas veidu un mākslas darbu detalizētai iepazīšanai, jāizstrādā mākslinieciskās jaunrades darbs, jāiepazīst ideju radīšanas process un gala rezultātā jāveic projekta realizācija. Vairāk par 4. vidusskolas skolēnu padziļinātajiem kursiem vietnē 4vsk.ventspils.lv

Pasākumus ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības atbalstu organizē Ventspils Kultūras centrs.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums