4°C

Foto autors Ventspils Digitālais centrs

Publikācijas datums 05.12.2022

Šogad Latvija kļuvusi par jaunu un iespaidīgu tūrisma galamērķi bagātāka – jūnijā Ventspilī atklāts  zinātnes centrs VIZIUM. Kā jauns un inovatīvs tūrisma objekts, VIZIUM ir nominēts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotajā konkursā “Eksporta un inovācijas balva 2022”, kura ietvaros līdz 11. decembrim norisinās tautas balsošana par šī gada labāko tūrisma eksporta produktu.

No 27 pretendentiem konkursa balvai izvirzīti seši Latvijas uzņēmumi, kas šogad radījuši inovatīvākos tūrisma produktus un pretendēs uz “Eksporta un inovācijas balvu 2022”. Starp tiem ir arī jaunais Ventspils zinātnes centrs VIZIUM, kurš konkursā ir nominēts Biedrību, nodibinājumu, plānošanas reģionu vai pašvaldību iestāžu grupā. Konkursa dalībniekus katrā kategorijā vērtē konkursa komisija, kuras sastāvā ietilpst valsts institūciju, nevalstisko organizāciju un plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

Konkursa otrajā kārtā komersanti sniedz prezentāciju žūrijas komisijai par uzņēmumu un tā produktiem kopumā, par attīstības plāniem, ieguldījumu cilvēkkapitālā, ilgtspējīgas izaugsmes nodrošināšanā, pētniecībā un sadarbībā ar zinātniski pētnieciskajām iestādēm, mārketinga aktivitātēm produkta virzīšanai ārvalstu tirgos un citiem aspektiem, kas komersantam ir svarīgi. Balstoties uz vērtējumu, katrā grupā tiek izvirzīts viens balvas ieguvējs.

Paralēli žūrijas vērtēšanai, izvēlēties savu favorītu ir iespēja arī sabiedrībai, piedaloties tautas balsojumā. Lai atbalstītu VIZIUM un palielinātu zinātnes centra iespēju iegūt godalgoto vietu konkursā, ikviens aicināts piedalīties tautas balsošanā, kas norisinās tiešsaistē. Balsot par zinātnes centru iespējams katru dienu līdz pat 11. decembrim ŠEIT.

Līdzīgi raksti

Līdzīgi raksti

Kalendārs ar aktuālajiem pasākumiem Ventspilī un tās apkārtnē

Seko mums